FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8887 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
!!!prezentacje j. polski!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "!!!prezentacje j. polski!!!"   

mia_84
 Wysłana - 3 październik 2006 09:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

służę gotowymi prezentacjami maturalnymi na następujące tematy:
1. Motyw Apokalipsy w literaturze i malarstwie. Zanalizuj jego funkcjonowanie w wybranych dziełach.
2. Motyw Arkadii w literaturze. Przedstaw jego różnice i funkcje w wybranych tekstach literackich.
3. Porównaj różne postawy buntu wobec rzeczywistości socjalistycznej. Rozwiń temat na wybranych przykładach z literatury XX wieku.
4.Obraz holocaustu w literaturze i filmie. Omów to zagadnienie, porównując sposoby przedstawienia tematu w wybranych dziełach.
5. Duchy, zjawy, upiory w literaturze romantycznej. Omów funkcję tego motywu na wybranych przykładach.
6. Zaprezentuj i porównaj różne obrazy miasta w literaturze XIX i XX wieku
7. Mity jako źródło inspiracji literackich. Dokonaj analizy na wybranych przykładach.
8. Motyw lotu i ptaka w literaturze i sztuce. Zbadaj jego znaczenie i różne ujęcia w wybranych dziełach.
9.Omów tragizm ludzkiej egzystencji w obozach koncentracyjnych na przykładach literatury faktu.
10. Motyw pielgrzyma w literaturze. Omów na podstawie tekstów z wybranych epok literackich.
11. Echa powstania styczniowego w literaturze i malarstwie drugiej połowy XIX wieku. Zaprezentuj różne sposoby funkcjonowania tego wątku w wybranych dziełach.
12. Przemiana wewnętrzna jako motyw określający osobowość bohatera literackiego.
13. Sceny batalistyczne w literaturze, malarstwie i filmie. Zanalizuj sposób ich przedstawienia i znaczenie dla całości dzieła
14. Porównaj obraz Warszawy ukazany w "Lalce" i dowolnie wybranym utworze literackim XX wieku.
15. Portrety Żydów polskich w literaturze XIX i XX wieku. Przedstaw różne jęcia postaci w wybranych dziełach literackich.
16. Obciążeni romantyzmem"- rozważ w jakim stopniu bohaterowie utworów pozytywizmu i Młodej Polski są literacką kontynuacją bohaterów romantycznych.
17. Przedstaw funkcjonowanie motywu Boga w literaturze
18. Wpływ miasta na psychikę bohatera. Omów na wybranych przykładach.
19. Przedstaw różne postawy wobec cierpienia na podstawie literatury polskiej i obcej

Wszystkie prace napisałam rok temu i dwa lata temu, były prezentowane na zeszłorocznej maturze przez osoby którym udzielałam korepetycji. Wszyscy zdali:)

Cena prezentacji: 30 zł, najpierw wysyłam konspekt, po otrzymaniu przelewu na konto resztę opracowanego tematu.

kontakt: mia_84@gazeta.pl

mia_84
 Wysłana - 14 grudzień 2006 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

up

DiseQ
 Wysłana - 15 grudzień 2006 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej zmień repertuar bo żadnego z Twoich tematów nie ma chyba na obecnej liście.

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

tabcin
 Wysłana - 22 grudzień 2006 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co wiem to w każej ze szkól są inne tematy. U mnie np. uczniowie sami mogli zgłaszać tematy.

dukenukem
 Wysłana - 23 grudzień 2006 01:42      [zgłoszenie naruszenia]

no to moze cos z tych
- Fascynacja krajobrazem tatrzańskim w literaturze i sztuce Młodej Polski

- Dawne i współczesne wzorce rodziny. Omów zagadnienie na podstawie literatury, filmu i serialu telewizyjnego

-Kreacja świata w literaturze fantasy. Omów zagadnienie na wybranych przykładach

-Samotność człowieka w otaczającym go świecie

-Tolkien, Howard, le Guin - prekursorzy fantasy i ich następcy. Omów ewolucję literatury fantasy

-"Przedstaw i porownaj wybrane literackie wizerunki rycerzy i bohaterow heroicznych "

-"Różne ujęcia motywu wędrówki w literaturze. Omów na wybranych przykładach"

sa go gotowe zeszloroczne prezentacje od znajomych minimum 90%
zainteresowanym podsylam na maila fragmenty pracy, biblio itp

cena 50 pln

Zmieniony przez - dukenukem w dniu 2006-12-23 01:42:37

Dianek
 Wysłana - 8 luty 2007 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

mnie interesuje prezentacja na temat: Dawne i współczesne wzorce rodziny.omów na podstawie literatury i filmu...proszę o kontakt ;)

yoji
 Wysłana - 10 luty 2007 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

typ bohatera romantycznego i jego recepcja u pisarzy dalszych epok... jesli ktos ma to niech pisze ile chce...

Być, czy mieć? - takie dwa pytania...

Toscani
 Wysłana - 10 luty 2007 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Literackie obrazy ojca.przedstaw i omów na wybranych przykładach.

Kto to ma??

aga_n
 Wysłana - 11 luty 2007 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

Obecnei nie mam, ale za odpowiednia cene wszytsko można miec )

Dianek
 Wysłana - 11 luty 2007 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

a co powiesz na mój temat?? ;) (napisałam go kilka wpisów wyżej)..co do ceny to mozemy się dogadać..więc czekam na odpowiedź ;) pozdrawiam

aga_n
 Wysłana - 11 luty 2007 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

Dianek można by było coś pomyśleć w tym kierunkuPisz na gg

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

!!!prezentacje j. polski!!!

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Kurtka Vans Bevens 2010 | [S] Navigacja SONY + foto | [wykonam] portret ze zdjęcia na prezent | POSZUKUJE Hurtownikow pefrum ARMANI , DOLCE&GABBANA itd TURCJA | Kilka koszulek | Kilka ciuchow z angli !! TANIO OKAZJA | Deska Rome Graft 153 | KUPIE XBOX-A 1 | gry konsole akcesoria xbox 360 orginalne | filmy | GRY NA ALLEGRO | Sprzedam LABERG NJOY 4GB | Domeny | [Sprzedam] Nokia N73 | Telefonino taniuuusio kupić bym chciał | [sprzedam] buty adidas | spirala | kanax123 | nie kocha,ale chce ze mną być | daylette | pittdoggy | daylette tabletki antykoncepcyjne | disco gerls | Monachium | amber | tede | rezygnacja | bydle | ZABAWA | olaf dobosz | GMO | plissken | perfumesco | audi a6 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.