FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14259 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
”Za zgodnosc z oryginalem” 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "”Za zgodnosc z oryginalem”"   

Matrox19
 Wysłana - 1 październik 2007 11:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zapomniałem hasła do konta pocztowego i muszę im teraz wysłać formularz, ale jednego podpunktu nie rozumiem do końca:
1.Do niniejszego oświadczenia należy załączyć kopię stron dowodu osobistego zawierających: imię,
nazwisko, numer PESEL oraz aktualny adres zameldowania. Kopie stron powinny być opatrzone opisem "Za
zgodność z orginałem", bieżącą datą i podpisane przez właściciela."

Nie wiem o co chodzi z tym "Za zgodność z oryginałem". Kto ma mi to napisać? Odnosi sie wprawdzie wrazenie, ze ja sam mam to sobie w ten sposob podpisac, ale gdy np dawałem ze szkoły ksero świadectwa do urzędu pracy, to szkola to zaswiadczala. A tym przypadku jak jest? Kto ma zaswiadczyc, ze moje kopie sa zgodne z oryginalem?

Iniftinity
 Wysłana - 1 październik 2007 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Myśle ze to chodzi o twoje potwierdzenie tego że jest to ksreo oryginału, gdyż jest wymagany twój podpis pod tym oświadczeniem gdyby mialo to byc potwierdzenie oryginału np z urzedu wydajacego dowód to wymagany by był ich podpis pod tym oswiadczeniem a tak to ty ponośisz odpowiedzialnośc w reazie jak by to nie było oryginalne ksero i oto im tylko chodzi taka mają procedure.

PanMarcin
 Wysłana - 1 październik 2007 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

ty piszesz "za zgodność z oryginałem" i sie podpisujesz, dobrze zeby ten podpis był taki sam albo podobny do tego podpisu z dowodu

Specjalista -

aga_n
 Wysłana - 1 październik 2007 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi o poswiadczenie ksrokopii dowodu osobistego z oryginałem. Idz do urzedu miasta, gminy, mozesz isc do szkoły popros o zrobienie kserokopii dowodu i o potwierdzenie zgodnosci z oryginałem i wtedy dostajesz na kserokopie pieczatke o poswiadczeniu i podpis osoby, która może poświadczyc o zgodności kserokopii z oryginałem.

Eska
 Wysłana - 23 październik 2007 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nigdzie nie musisz chodzic.

Poprostu piszesz odrecznie na tej kopi - "zagodne z oryginalem" i skladasz swoj podpis. Wszystko.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

wuder
 Wysłana - 23 październik 2007 23:18       [zgłoszenie naruszenia]

jw, ewentualnie jeśli masz dostęp do pieczątki "Za zgodnością z orginałem" to walisz pieczątke, date podis i jesteś PRO

"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości,

Józef Piłsudski

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

”Za zgodnosc z oryginalem”

Warto przeczytać: MARKETING, ZWIEKSZANIE SPRZEDAZY - SKAD WIEDZA? | APLIKACJA ADWOKACKA | Antyreklama? | zwrot pieniedzy | przedłużająca się praca na umowę-zlecenie | Służba bhp | Ostatnia nowelizacja KP | Auto z Belgii | RATUJCIE!! | Prośba o poradę | Irak wybrał stały parlament | Wzrośnie akcyza za prąd? A gdzie państwo prosocjalne? | XII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży - zdobądź mandat | Jak oszczędzać (lokaty, fundusze inwestycyjne itp.) | Zarkawi - dowódzca Al-Kaidy w Iraku - schwytany i wypuszczony | Ziobro chce odtajnienia akt Sobotki | metro | walka dobra ze zA,em | poradnik ss | super skurwiel | pamiA Ttniki z wakacji | kupiA,eA] | disturbed1 | opowiadania gejowskie | studia językowe | szaleńczaki | chorązy | nie pozwól | excel | III wojna A]wiatowa | tweester | so_shy | suchy89 | matki facebook | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.