FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5947 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Języki Obce
<Niemiecki> List do kolegi. 
[powiadom znajomego]    
Autor "<Niemiecki> List do kolegi."   
 
KsAvI
 Wysłana - 3 styczeń 2009 18:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich!

Czy byłby ktoś tak miły i pomógł w przetłumaczeniu tegoż listu:

Cześć Tomek !
Na początku mojego listu chce Cię gorąco pozdrowić i bardzo przeprosić, że tak długo nie pisałam Ale niestety nie mogłam napisać ponieważ obecnie pracuję i na nic nie mam czasu.
Lecz znalazłam chwilkę na urlopie i dlatego pisze ....mam nadzieje że się nie gniewasz na mnie . Pragnę w kilku słowach przybliżyć ci co się działo u nie w czasie wakacji oraz pragnę Cię zaprosić z całą rodziną do mnie na wakacje .
W tym roku wakacje spędziłam raz tu raz tam .... na początku wakacji pracowałam w hotelu 4 gwizdkowym w Szwecji. Czyli musiałam wyjechać z Polski w poszukiwaniu pracy ...bo sam dobrze wiesz ze w Polsce nie można nic znaleść dobrze płatnego. W Szwecji mam rodzinę i dlatego szybko znalazłam pracę....z językiem tez szybko się oswoiłam ...druga połowę wakacji spędziłam w Grecji , Szwajcarii i Bułgarii ... oczywiście ta część wakacji była dla mnie czystą przyjemnością, ponieważ zwiedzaliśmy różne zabytki , chodziliśmy na dyskoteki i inne imprezy ... poznaliśmy wiele ciekawych ludzi, którzy byli dla nas bardzo mili i przyjmowali nas gościnnie w swoich domach . Na szczęście pogoda była bardzo słoneczna przez całe wakacje przy czym nie popsuła nam wyjazdu tylko bardziej umilałam nam czas który spędzaliśmy.
Przyszłe wakacje zamierzam spędzić w Polsce , dlatego pragnę jeszcze raz ponaglić cię żebyś przyjechał z rodzina do mnie . Pojeździlibyśmy po całej Polsce przy czym poznałbyś bardziej korzenie swojej rodziny oraz zwiedził zabytki Polski. Jest ich niewiele ale są bardzo ciekawe i można się dużo nauczyć o ich przeszłości. Mam nadzieje że przemyślisz moją propozycję i wpadniecie w te wakacje.
Na koniec pragnę jeszcze raz przeprosić że tak długo nie pisałam oraz ponownie pozdrowić całą twoja rodzinę. Mam nadzieje że odpowiedź dostanę w liście który do mnie napiszesz w wolnym czasie. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam i całuje . Do usłyszenia .

Chciam yrobi mojemu koledze z niemiec przyjemnośc i napisać do niego po niemiecku ale niestety nie znam tegoż języka w takim stopniu..

Z góry dziękuję ślicznie za pomoc...
______________________________
 
Piłeś cos dzisiaj??? Nie??? Uważasz ze nie masz powodu??? To
popatrz w lustro...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.] 
Przegląd tygodnia

<Niemiecki> List do kolegi.