FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5148 razy ¬

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
<wos> petycja 
[powiadom znajomego]    
Autor "<wos> petycja"   

adziapinki
 Wysłana - 14 luty 2007 19:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

cześć czy ktos może mi pomóc i powiedzieć jak powinna wyglądać petycja i jak mam ją napisać? Protestuje przeciwko budowi autostrady obok osiedla , musze podac argumenty ekonomiczne, ekologiczne i społeczne. Jak mam zacząc i od czego zacząć?? jakich zwrotów mam uzywać??

Adelajda

Corvis
 Wysłana - 14 luty 2007 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Petycja przeciwko budowie autostrady przy osiedlu

My, niżej podpisani mieszkańcy osiedla (...) domagamy się, aby nie budowano autostrady w pobliżu naszego miejsca amieszkania gdyż (wymieniasz argumenty)

Dajesz tabelkę z podpisami w której awierasz takie kategorie- imię i nazwisko; Dokładny adres; Podpis.

Na koniec wyraź nadzieję na szybkie rozwiązanie sprawy i jeszcze raz podkreśl znaczenie tego wniosku.

co do argumentów to popatrz sobie na ten link [zb.eco.pl/zb/53/przeciw.htm], jak na pracę na wos takie rzeczy zawarte w tym artykule powinny być dobre pozdrawiam i życzę piątki

stroficzka
 Wysłana - 15 luty 2007 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

Corvis juz ci wszystko wytlumaczyl,ale mozesz tez przejrzec dodatkowe wzory petycji,ktore znajdziesz na google:
[http://www.google.pl/search?q=petycja%2Bwzor&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official]

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

Znawca -

adziapinki
 Wysłana - 15 luty 2007 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

Wielkie dzieki za pomoc :) !!

Adelajda

Corvis
 Wysłana - 15 luty 2007 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

nie dziękuj....

soga daj

Corvis
 Wysłana - 15 luty 2007 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

kurczę, Stroficzka... nie musiałaś mi dawać tego soga- czuję się tak jakbym go wymusił, a to przecież jest nagroda z czystego serca a nie przez wymuszenia. Serio głupio się czuję.

To znaczy dziękuję Ci za niego. W życiu już nie napiszę "daj soga"- głupie uczucie

stroficzka
 Wysłana - 16 luty 2007 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

Corvis daj spokoj,po 1 to nic wielkiego,po 2 zasluzyles sobie na niego za to ze udzielasz sensownej pomocy innym - sog najzupelniej uzasadniopny - za caloksztalt

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

Znawca -

Corvis
 Wysłana - 16 luty 2007 21:30       [zgłoszenie naruszenia]

dzięki stroficzka warto pomagać bo może kiedyś sam będę potrzebował pomocy a Ty pomagasz dużo i mam dla Ciebie nagrodę

nagroda już nie wchodzi

Zmieniony przez - Corvis w dniu 2007-02-16 21:31:04

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

<wos> petycja