FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1889 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
***** zaufanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "***** zaufanie"   

Sejmir
 Wysłana - 23 maj 2009 11:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No i jest problem..Niewiem co mam zrobic,moja dziewczyna powiedziała mi wczoraj ze mi nie ufa(wiecej nie ufa niz ufa)a zwiazane jest to z 2 sytuacjami,ktore wystapiły jakis czas temu(ktos jej powiedział,ze ja rozmawiam o naszych sprawach z kolegami i mowie im wszystko itp...nie bede opisywał szczegołow)a ja jej mowie ze nigdy nie gadałem o nas,Ona twierdzi ze ja kłamie i ze dlaczego nie umiem sie przyznac do tego..No i niby jest normalnie miedzy nami a jednak cos tak nie tego..A to wszystko przez te ****** zaufanie..Powiedziała ze nadal bedzie dobrze i ze czas pokaze co dalej...A ja chciałbym zeby ona mi zaufała i niewiem co mam zrobic(co mam sie przyznac do czegos czego nie zrobiłem??dla naszego dobra-ale wtedy bym sam siebie oszukał)

Prosze o normalne wypowiedzi!!

Wojtkuuu
 Wysłana - 23 maj 2009 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

ma jakies dowody na to ze sypałes na lewo i prawo o waszych "łóżkowych" problemach?

życietoniejebajka!

Specjalista -

Sejmir
 Wysłana - 23 maj 2009 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Włanie powiedziałem jej zeby mi to udowaodniła..a ona sie wymiguje tym ze jak by mi ktos powiedział ze ja widział z innym chłopakiem to tez bym uwiezył..i stracił do niej zaufanie...

mm90
 Wysłana - 23 maj 2009 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

1. wali w ****a
2. rzeczywiscie ktos jej powiedzial prawde

1. pewnie ma kogos na boku i uruchomiła WINE
2. przejdzie ale wychodzi na to ze to ty jestes ten ****

"I walk a higher path son."

Znawca -

Sejmir
 Wysłana - 23 maj 2009 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

A ja jej powiedział,ze musiał bym to usłyszec od paru osob,i musiła bym miec jakies dowody....No ale ona wierzy w to co ktos inny powiedział,bo niby poco mieli by sobie cos takiego wymyslac

Wojtkuuu
 Wysłana - 23 maj 2009 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

kolejna co ma jakies wonty a nie potrafie podeprzec tego faktami czy porozmawiac, masz do czynienia z zadufaną gówniarą która ma humory i chce ci takim sposobem skrócić smycz, wzbudza w tobie poczucie winy zeby sobie ciebie zakrecic wokoł palca, takie juz mają fałszywe ruchy te svki

edit: na nic moje wysiłki i tak bedziesz tańczył jak ona ci zagra

Zmieniony przez - Wojtkuuu w dniu 2009-05-23 11:19:05

życietoniejebajka!

Specjalista -

Sejmir
 Wysłana - 23 maj 2009 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Prawda jest taka ze ja nic nie gadałem,i jej nie okłamałem!...w sumie to juz jej nie chodzi co ja tam gadałem,tylko o to ze ja kłamie nie mowiac prawdy(ze cos tam komus niby mowiłem)

Sweet69
 Wysłana - 23 maj 2009 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

1. Może ktoś Ci kopać dołki - jakaś koleżanka która Cie nie lubi?
2. Ona na silę może szukać pretekstu żeby się poklócić, zerwać itd.

Co możesz zrobić?
1. Obiecywać i czekać aż ona Ci zaufa.
2. Powiedzieć, że bez zaufania nie ma związku i jeśli ona wierzy osobom postronnym w każdą pierdołę, a nie Tobie to związek nie ma sensu.

Ekspert -

Wojtkuuu
 Wysłana - 23 maj 2009 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

ty wiesz najlepiej jak było, jesli trzymasz jezyk za zebami to za ****a nie daj sobie wmówić ze bylo inaczej, strzel ją w pysk, karz jej sie skupić i powiedz: "nie ****a, nie paplałem"

życietoniejebajka!

Specjalista -

Sejmir
 Wysłana - 23 maj 2009 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Wojtkuuu moze i masz racje,w tym co napisałes..Bo ja juz mysle co tylko zrobic,zeby ona mi zaufała..A zrobił bym wszystko!!

Sejmir
 Wysłana - 23 maj 2009 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

A ja nawet nie mam zamiaru,przyznawac sie do czegos czego nie zrobiłem!..I jej To wyraznie powiedziałem!...Gdybym cos zrobił to inna sprawa!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

***** zaufanie

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | zaburzenia osobowości | upskirt celebrity | poprawa matury | pamela anderson | jak zostac realista | moje serce bije dla ciebie | Ridwan | głosiu | burn in snow | pełnomocnictwo | buddyzm | roksa szczecin | david91 | związku | kulki analne | umowa zlecenie | zalozenie dzialalnosci | hydroksyzyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.