FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 128041 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne**  cz. II  pytania i odpowiedzi tu;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** cz. II pytania i odpowiedzi tu;-)"   

butt3rfly
 Wysłana - 1 luty 2009 23:27        | zgło¶ naruszenie regulaminu

SprawdĽ ile procent masz tłuszczu

Kontynuacja tematu

[http://www.insomnia.pl/**Pigu%C5%82ki_antykoncepcyjne**_pytania_i_odpowiedzi_tu%3B-_-t178272.html]

bubelos napisał

a ja mam takie pytanie, czy pój¶cie do ginka prywatnie i 'normalnie' to ma różnicę? Bo chcemy wzi±ć z dziewczyn± tabletki, ona nie chce płacić za wizytę prywatnie, a do polskich lekarzy ¶rednio mam zaufanie
Je¶li pójdzie normalnie to normalnie zbada i przepisze odpowiednie tabsy mam nadzieję, tak?

odpowiadam:

a jak ma postapic lekarz? wbrew roznym opiniom nie ma znaczenia czy pojdziesz prywatnie czy panstwowo.
Roznica tylko taka, ze prywatnie zazwyczaj nie musisz czekac dlugo na wizyte.
Lekarz ma obowiazek postepowac tak samo w przypadku gdy przyjmuje kogos "na ksiazeczke" oraz gdy przyjmuje za to kase.

a to na jakiego lekarza trafisz to juz inna bajka, dlatego warto zeby dziewczyna zapytala sie kolezanek jakiego lekarza polecaj±.

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

emilcia159
 Wysłana - 2 luty 2009 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

Hej. Wlasnie zaczelam przerwe 7-dniowa i w sobote muszze wziasc nastepna tabletke, ale niestety wizyte mam dopiero w poniedzialek po mojej przerwie, czyli bede miala opoznienie z tabletkami o 2 dni, czy to znaczy, ze musze wziasc te spoznione tabletki jak najszybciej a pozniej normalnie?? i czy po tygodniu bede mogla sie normalnie kochac?? Czy moze musze czekac na nastepna miesiaczke i zaczac brac tabletki wtedy?>? prosze o szybka odpowiedz :)
z gory dziekuje

INSOMNIA
 Wysłana - 2 luty 2009 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

na twoim miejscu udalabym sie do apteki powiedziala babeczce jak sytuacja wyglada, ze doniesiesz recepte. wzglednie idz tylko po sama recepte do swojego lekarza. mysle, ze problemu robic nie bedzie.
nie mam pojecia jak sie zachowac w wypadku 2 dni poslizgu z nowym opakowaniem. spytaj o to swojego ginekologa. oraz na przyszlosc lepiej zaopatrzyc sie w wieksza ilosc recept.

butt3rfly
 Wysłana - 2 luty 2009 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak kleo, dogadaj sie z pania w aptece.
ew. spokojnie mozesz isc do swojego lekarza rodzinnego tylko po recepte, albo zadzownic do ginka, ze chcesz tylko recepte i wpadniesz po nia.

w innym wypadku niestety nie zostanie zachowana ciaglosc przyjmowania i bedziesz musiala czekac do nast, miesiaczki

"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Maaalinkaa
 Wysłana - 4 luty 2009 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Witam. Wiem , ze pewnie ten temat pojawial sie juz nie raz ale jakos nie moge znalezc dlatego chcialabym sie zapytac co mam zrobic, iz... biore tabletki syndi-35. ostatnia tabletke powinnam wziac w czwartek ale wczoraj zapomnialam. I czy teraz powinnam wziac 2 na raz czy poprostu nie brac ich wogole teraz i czekac poprostu na okres a nowe opakowanie zaczac wg tej 7dniowej przerwy czyli jesli wychodzi ze ost wzielam w poniedzialek to nast tez w poniedzialek?

butt3rfly
 Wysłana - 4 luty 2009 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

skoro nie wzielas wczoraj, to nie bierz juz dzis ani w czwartek...
liczysz 7 dni normalnie czyli, wg zasad matematyki:

bierzesz we wtorek.

"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Koczelada
 Wysłana - 4 luty 2009 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli nie minelo 24 godziny to wez zapomniana, a nowe opakowanie rozpoczynaj zawsze po tygodniowej przerwie.

butt3rfly
 Wysłana - 5 luty 2009 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

zle jej piszesz.
ktoro zostaly 3 talbletki do konca, niech zrobi szybciej przerwe.
inaczej nie bedzie zabezpieczona.

"metaforyczny chuj"

Specjalista -

shee18
 Wysłana - 10 luty 2009 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Siemka. Skończyłam brać 1opakowanie kontraceptu. Podczas przerwy 7dniowej miałam okres. Nie opu¶ciłam żadnej tabletki. Gdy skończył mi się okres zaczęłam brać 2opakowanie. I teraz mam pytanie czy od razu po przerwie 7dniowej jestem nie płodna ? Czy w czasie przerwy tez jestem nie płodna czy jestem ?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 luty 2009 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Wczasie przerwy niepłodna, od nowego opakowania niepłodna.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

bambochaaa
 Wysłana - 10 luty 2009 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

jestes nieplodna caly czas
i w czasie brania tabletek i w czasie przerwy rowniez
ulotka!

"MężczyĽni s± dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -
[Powiadom mnie, je¶li kto¶ odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 174 stron.   | następn±

Wybierz stronę:  
Przegl±d tygodnia

**Pigułki antykoncepcyjne** cz. II pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100