FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 470209 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
szymkin
 Wysłana - 18 lipiec 2007 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

pierwszy stosunek byl w czasie przerwy wiec olalem sprawe bo tak mi sie wydawalo ze antybiotyk oslabia wchlanianie tabletek a w czasie przerwy sie ich nie bierze. Drugi stosunek byl w prezerwatywie lecz pekla- dziewczyna wtedy brala tabletki a nie brala antybiotyku wiec tez sprawe olalem bo w ulotce z antybiotyku pisze ze w czasie brania antybiotyku nalezy sie dodatkowo zabezpieczac. Tydzeien po ostatnim stosunku wystapil bol piersi podbrzusza, mniejsza odpornosc na zmeczenie i zastanawia mnie czy to objawy ciazy czy skutki zmiany tabletek.
_______________________________
 
[http://www.s2.ugamelia.pl/pref.php?user=fea16e782bc1b1240e4b3c797012e289]

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 18 lipiec 2007 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

Zróbcie jutro rano test, najlepiej w laboratorium bo to może być ciąża.

Dziwne ,ze Twoja dziewczyna bierze tabletki a nie nie umie doczytac co w rpzyapdku brania antybiotyku;/

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-07-18 18:58:25
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
szymkin
 Wysłana - 18 lipiec 2007 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ze antybiotyk byl brany w czasie przerwy i tylko przez 3 dni... a w ulotce pisze podczas brania tabletek nalezy sie dodatkowo zabezpieczac a w moim przypadku zadna tabletka nie byla wzieta tego samego dnia co antybiotyk..
_______________________________
 
[http://www.s2.ugamelia.pl/pref.php?user=fea16e782bc1b1240e4b3c797012e289]

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 18 lipiec 2007 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

w mojej ulotce jest napisane ze tydzien po zakończeniu leczenia tez gumka.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
szymkin
 Wysłana - 18 lipiec 2007 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

aha... pieknie z***alem sobie przyszlosc i jej (obydwoje studenci w pazdzierniku zaczyna sie 3 rok)

edit...
Wpadka przy hormonecie.
dzwonilem dzisiaj do gina i powiedzial ze antybiotyk nie wplywa na dzialane
tabletek jesli sie go bierze w czasie przerwy.
Dziewczyna ma objawy ciazy gdzies miesiecznej- duzo gestego lepkiego sluzu, bol brzucha, wymioty nudnosci, zmeczenie ciagle, bol krzyza, bule piersi, czyli wpadka nastapila przy harmonecie- wszytkie tabletki brane prawidlowo.

Gin powiedzial ze jesli wystepuja plamienia w czasie brania to tabletki moga nie dzialac i nalezy w takim wypadku zglosic sie go ginekologa. Ona na poczatku brania harmonetu ( wziela 2 opakowania)miala plamienia... Test ciazowy bede mogl zrobic dopiero w weekend bo teraz jestem na delegacji.

Po odstawieniu harmonetu 2 dni pozniej wystapil okres ale byl bardzo skapy...



Zmieniony przez - szymkin w dniu 2007-07-19 12:19:59
_______________________________
 
[http://www.s2.ugamelia.pl/pref.php?user=fea16e782bc1b1240e4b3c797012e289]

 
LukRecJa
 Wysłana - 19 lipiec 2007 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

eeee
nie nastawiaj się negatywnie - nie martw się na zapas nic Ci to nie da.
Jeśli brała regularnie harmonet to małe szanse.
Ja też mam co jakiś czas plamienia i jakoś nei zaciążyłam
_______________________________
 
[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
 
szymkin
 Wysłana - 19 lipiec 2007 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

tabletki brala reguralnie...
ale objawy typu poranne wymioty nie sa normalne do tego dochodza bule podbrzusza, krzyza piersi, sennosc, zwiekszone wydzielanie sluzu itd

test bede robil w sobote to sie na 100% okarze

Zmieniony przez - szymkin w dniu 2007-07-19 15:10:42
_______________________________
 
[http://www.s2.ugamelia.pl/pref.php?user=fea16e782bc1b1240e4b3c797012e289]

 
LukRecJa
 Wysłana - 19 lipiec 2007 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

też miałam w pewnym momencie objawy ciąży, a to ze względu na to, że sobie wkręciłam
_______________________________
 
[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
 
szymkin
 Wysłana - 19 lipiec 2007 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

chcialbym zeby to byl wkret :)

ja caly czas sobie tlumacze ze to spowodowane zmana tabletek z harmonetu na yasminelle ale klucie w jajnikach i oddawanie moczu co kilkanascie minut pod to nie podchodzi :(

Zmieniony przez - szymkin w dniu 2007-07-19 16:19:51
_______________________________
 
[http://www.s2.ugamelia.pl/pref.php?user=fea16e782bc1b1240e4b3c797012e289]

 
xxfeciaxx
 Wysłana - 19 lipiec 2007 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

jesli chodzi o czesto oddawanie moczu to yasminelle u wielu kobiet powoduje moczopednosc,ze to tak nazwe

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153