FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 467261 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
KissMisiaa
 Wysłana - 19 lipiec 2007 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Przy każdych tabletkach chodzi się zrobić kilka do kilkunastu razy siusiu. Sama mam tak po Regulonie i miałam po Yasmin. Jeszcze jak ktoś pije zieloną lub czerwoną herbatę to dopiero się wzmaga.

Zmieniony przez - KissMisiaa w dniu 2007-07-19 23:40:01
_______________________________
 
;>

 
Sweet69
 Wysłana - 21 lipiec 2007 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Przy każdych tabletkach chodzi się zrobić kilka do kilkunastu razy siusiu.

ja nie miałam po żadnych

Ekspert -
 
ES17
 Wysłana - 22 lipiec 2007 01:26      [zgłoszenie naruszenia]

Biore tabletki od 11 dni i moje piersi zaczely strasznie rosnac, ponadto są bardzo obolale oraz powiekszyly mi sie bardzo wezly chlonne :( Czy to normalne objawy ?

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 22 lipiec 2007 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

powiększenie (obrzęk lub drażliwość) piersi jest czymś naturalnym.
Ale co do węzłów chlonnych nie byłabym taka pewna.
DObrze byłoby skonsultować się z lekarzem w tej sprawie.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
Jedyyny
 Wysłana - 22 lipiec 2007 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

hej :) mam takie pytanie jak to jest z Wami? w ktorym dniu podczas brania tabletek dostajecie okres ( w ktorym dniu tej 7-mio dniowej przerwy) a moze dostajecie po tej przerwie? i czy stosuje ktoras z Was tabletki Mercilon? i jak wygladaja Wasze reakcje na branie tych wlasnie tabletek. jakies zmiany czy cos ? z gory dzieki za odpowiedz POZDRAWIAM =)

 
KissMisiaa
 Wysłana - 23 lipiec 2007 08:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja dostaje okres w 4 dniu 7-dniowej przerwy...
_______________________________
 
;>

 
attilaofth
 Wysłana - 26 lipiec 2007 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

hej!
mam do Was kilka pytań. słyszałam że po tabsach powstają różne powikłania związane z opalaniem się i przebywanie na słońcu... czy to prawda? i jeszcze jedno, dość nietypowe pytanko... czy mały buszek "marysi" ma jakiś wpływ na skuteczność i działanie tabletek?

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 26 lipiec 2007 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

Czasem pod wpływam opalania mogą pojawić się przebarwienia na skórze. Trzeba po prostu stosowac dobre filtry i nie przeginać z słońcem.

kurde o co chdozi po poslku do mnie

acha-chyba nie

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-07-26 13:38:34
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
Sweet69
 Wysłana - 26 lipiec 2007 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

czy mały buszek "marysi" ma jakiś wpływ na skuteczność i działanie tabletek?
Jeśli chodzi a nadmiar kg, to lekarz przepisujący tabsy powinien o tym zawiadomić, gdzies czytałam, że przy jakiejs tam wadze, skuteczność może się zmniejszyć, ale za cholerę nie pamietam ;/

Ekspert -
 
ES17
 Wysłana - 28 lipiec 2007 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj podczas stosunku pekla nam prezerwatywa. Biore Yasminelle (1 paczka) i zostaly mi juz tylko 3 tabletki w opakowaniu. Pierwsza tabletke Yasminelle wzielam o 23 a okres dostalam o 9 rano. Zaraz po w/w wypadku wzielam patentex oval. Czy mam miec powody do obaw?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154