FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 470208 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
LukRecJa
 Wysłana - 23 sierpień 2007 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

no ja właśnie trzecie tak będę brać. z okazji wesela i upału jaki mamy
_______________________________
 
[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
 
Andromedaa
 Wysłana - 23 sierpień 2007 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie i racja

Ekspert -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 sierpień 2007 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

A nie masz plamenieć w czasie kiedy powinna być przerwa?
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
ES17
 Wysłana - 27 sierpień 2007 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj konczy mi się 2 opakowanie tabletek i chcialabym skonczyc je brac. Kochałam się do ostatniej tabletki, wiec mam pytanie czy po tej tygodniowej przerwie mogę spokojnie przestac je brac, czy muszę kupic jeszcze 1 opakowanie?

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 27 sierpień 2007 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli nie będziesz się już kochać bez prezerwatywy po zakończeniu drugiego opakowania to możesz nie brać kolejnego.
Jeżeli jednak kochałaś się w przerwie po drugiem lepiej zacząć trzecie
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
xxfeciaxx
 Wysłana - 28 sierpień 2007 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

witam podczas przyjmowania pierwszych tabletek z opakowania pojawil mi sie niemaly siniak na rece wszystko minelo i teraz kiedy jestem przy koncu opakowania na łydce wyskoczyl mi caly okazaly pakiet,az sie przestraszylam tego widoku ,bo nigdzie sie nie uderzylam,aby spodziewac sie tego
i teraz pytanie czy moze to byc spowodowane tabletkami
niedlugo mam wizyte,ale do tego czasu nie wiem co moglo by mnie wzmocnic,rutonoscorbin czy cos??
czekam na odpowiedzi

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 28 sierpień 2007 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety duża szansa,że siniaki pojawiają się z winy antykoncepcji hormonalnej Tabletki często negatywnie wpływają na układ naczyniowy, szczególnie nóg. Można spróbować tabletek magnezu i innych wzacniających ściany żył, ale konieczne może być odstawienie tabletek. Koniecznie porozmawiaj o tym z lekarzem.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
LukRecJa
 Wysłana - 28 sierpień 2007 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczko z opóźnieniem odpowiadam
pomiędzy pierwszym a drugim opakowaniem kiedy nie robiłam przerwy spóźniłam się z przyjęciem tabletki o 1,5 godziny i niestety po 2h miałam już okres
ale przyjmowałam dalej
teraz pomiędzy 2 a 3 nie ma takiej akcji jest ok. ale podejrzewam coś innego
_______________________________
 
[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 28 sierpień 2007 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nie strasz userów
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
Andromedaa
 Wysłana - 28 sierpień 2007 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Jak tam nie czuje się wystraszona

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161