FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 467383 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 październik 2007 08:56      [zgłoszenie naruszenia]

Nic mnie zmieniać.
przy pierwszym opakowaniu plamninia są praktycznie zawsze, nawet przy drguim to norma. Dopiero gdy po trzecim nie mijają , należy zmienić tabletki.
Póki co bierz spokojnie, plamienia powinny zanikać.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
Dorottt
 Wysłana - 3 październik 2007 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki Kochana

 
GoldenEyes
 Wysłana - 4 październik 2007 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

do miareczki:

czy to prawda,ze tabletki drugiej generacji mniej obciażają żyły??
jesli przy braniu tabletek z III zaczely wystepowac problemy z ukladem naczyniowym nóg to czy zmiana na tabletki z II może wyjsc na lepsze??
zastanawiam sie wlasnie nad zmiana.....
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 4 październik 2007 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

Słyszałam taką opinię.
Ale mają inne skutki uboczne. Masz silne dolegliwości żylne, czy tak prewencyjnie?

Btw mój ginekolog poradził brac magnez i B6.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 4 październik 2007 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

teraz biorę novynette i na jednej nodze w zgeciu kolana wyskoczyly mi żyły cos jak poczatek zylakow,jeszcze nie jest zle,wiec jak najszybciej wybieram sie do mojego ginekologa(przy doborze tabletek nie zapytala czy w rodzinie jest skłonnosc do zylakow) i stad chcialam twoja porade
wlasnie o witaminie B6
tez uslyszalam,ale troche zapozno...
jesli przerzucilabym sie na II generacje ,zaczelabym brac witamine B6 ,ewentualnie kupilabym vitaleg to zylaki nie powinny postepowac??jak myslisz,ogolnie slyszalam o podobnych przypadkach do moich i takie zmiany pomagały
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 4 październik 2007 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

Początki na pewno da się zatrzymać.
Mozesz też jakąś maść z kasztanowcem spróbować.
Koniecznie pogadaj z ginkiem.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-10-04 18:49:03
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 4 październik 2007 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

dziekuje za porade o maści z kasztanowca;)o tym jeszcze nie słyszałam
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
moloszek
 Wysłana - 5 październik 2007 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Witam, mam pytanie. Moja kobieta je pierwszy miesiąc tabletki. Zaczęła w pierwszym dniu okresu. Po 21 dniach zrobiła przerwę. Powinna ona trwać 7 dni i wtedy rozpocząć się okres. Złożyło się tak (nie wiem dlaczego i tu proszęo wyjąsnienie) że dostała okres w 3 dniu od zaprzestania brania pigułek. Czy nie powinno być tak, że okres podcza brania tabletek wypada równo po 7 dniach ( w tej przerwie od łykania?)
Teraz kolejune pytanie. Kiedy wziąć tabletki? Po 7 dniach od ostatniej pigułki czy jak? Bo okres przecież powinien być później. hmm
Proszę o jakieś info. Z góry dziękuję :)

 
ariadne
 Wysłana - 5 październik 2007 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Krwawienie może się zacząć każdego dnia przerwy.
Przerwa ma trwać 7 dni niezależnie od tego, którego dnia wystąpiło krwawienie.
Jeśli przerwa będzie dłuższa, działanie antykoncepcyjne nie zostanie zachowane.
Polecam poczytanie ulotki.

 
crs_sc
 Wysłana - 5 październik 2007 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

Powinna ona trwać 7 dni i wtedy rozpocząć się okres

No nie bardzo. Okres dziewczyny dostają różnie, ale właśnie 3 dnia mniej więcej tak to powinno wypaść. 7 dzień też się zdarza - ale nie jest to "normalne". Bez względu na to którego dnia dostanie powinna po 7 dniach zacząć nowe opakowanie. Przerwę można skrócić np o 1 dzień - ale wydłużyć już nie można pod żadnym względem bo jak napisała osoba wcześniej skuteczność zostanie zmniejszona Trochę chaosu w mojej wypowiedzi ale powinieneś zrozumieć ...
_______________________________
 

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178