FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 477235 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 październik 2007 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Lu pisała, ze Yasminelle szalało w górę
Niech spróbuje może jej przypadną do gustu
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
CZB
 Wysłana - 25 październik 2007 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za szybka odpowiedz sog nie wchodzi

czakam na wiecej info

 
KissMisiaa
 Wysłana - 25 październik 2007 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Yyyy problem. Pisałam o nim kiedyś na tym wątku. Mam skłonności do pękania naczynek krwionośnych. Mój new ginekolog zmienił mi tabletki z Regulonu na Mercilon. Problem polega na tym, jak to mój ginek ujął, że to nie od tabletek mogą ni pękać naczynka... No ale pojawiło się ich kilkanaście więcej. Rozważam rezygnacje z tabletek, ale nie wiem jaką inną metodę wybrać. Prezerwatywy odpadają bo mam z nimi nie miłe przeżycia, a co to plastrów to im nie ufam. Doradźcie coś ;(
_______________________________
 
;>

 
snowee
 Wysłana - 26 październik 2007 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Siema.
Moja dziewczyna skończyła pierwsze opakowanie Yasminelle.
Miała zwykle 35 dniowy cykl. Okresu po pierwszym opakowaniu nie ma. Jak była na imprezie to zwymiotowała 2h po wzięciu tabsa. Czy to może być przyczyna?
I jak ma teraz wziąć kolejne opakowanie? Po okresie jak przyjdzie, po tej tygodniowej przerwie czy na początku okresu? Pozdro

Specjalista -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 26 październik 2007 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu nie wzięła drugiej tabletki po zwymiotowaniu?
Która to była tabletka z opakowania?
Kiedy skońćzyła opakowanie?

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-10-26 18:15:46
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 26 październik 2007 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

kiss misia
jeżeli masz problemy z układem naczyniowym,jest możliwość,ze tabletki bedziesz musiała jednak odstawic,wybierz sie do lekarza naczyniowca po odpowiednich badaniach on stwierdzi czy mozesz czy jednak nie
jezeli nie jestes przekonana do prezerwatyw może zapytaj swojego ginekologa o zastrzyki hormonalne??

snowee jesli dziewczyna zwymiotowała po 2 godzinach od wziecia tabletki to nie została ona wchłonieta,wiec powinna była natychmiast wziać druga(to tak na przyszlosc)jesli jednak nie wzieła tydzien od tego zdarzenia powinniscie stosowac dodatkowo prezerwatywy,jeśli tego nie zrobiliście jest mozliwosc,ze tabletki nie zadziałały

druga opcja:(na ulotce yasminelle nawet o tym pisze)krwawienie odstawiennicze moze nie wystapic przez pierwsze 3 opakowania

I jak ma teraz wziąć kolejne opakowanie? Po okresie jak przyjdzie, po tej tygodniowej przerwie czy na początku okresu?
niech zacznie normalnie po 7-dniowej przerwie,ale lepiej niech jak najszybciej uda sie do ginekologa,aby ja zbadał

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2007-10-26 22:11:27
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
snowee
 Wysłana - 26 październik 2007 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czemu nie wzięła drugiej tabletki, nie było mnie tam, więc Ci nie powiem.

Opakowanie skończyła 24.
Była to 3 tabletka.

Na szczęście gumki były, więc obaw nie ma.

Specjalista -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 26 październik 2007 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

no to jak gumki były to spokojnie,zdarza sie to przy tych pierwszych 3 opakowaniach,ze krwawienie nie wystepuje,niech zacznie normalnie kolejne opakowanie tak jakby ono wystapiło
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
Negri Ice
 Wysłana - 28 październik 2007 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Witam! Od 16 dni przyjmuję Novynette i nigdy przedtem nie stosowałam tabletek anty. Wszystko wydawało mi się w porządku (pomijając bolące piersi i delikatne bóle w podbrzuszu oraz utrzymujące się plamienia, o których wiem, że to norma) ale od 3 dni boli mnie dość mocno głowa w miejscu skroni raz z jednej strony raz z drugiej i promieniuje w okolice oka i policzka. Ból pojawia się przed wieczorem.. nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z przyjmowaniem tabletek dlatego gdyby ktoś był zorientowany na ten temat proszę o podpowiedź..(tabletkę przyjmuję o 21)
Pozdrawiam :)
_______________________________
 
"Szybko mijają nam dni róż i wina:
Na chwilę ze snu wybiega nasza ścieżka, nim gęstwina
skryje ją snu"

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 28 październik 2007 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Bóle głowy to częsty efekt uboczny tabletek anty.
Spróbuj je brac tuż przed snem to prześpisz ból głowy.

Ale jak się bedzie powtarzał to zmiana bedzie konieczna.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-10-28 21:55:54
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185