FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 470191 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
GoldenEyes
 Wysłana - 20 listopad 2007 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

czy jezeli brałam ostatnią tabletke w niedziele i sie kochalam w niedziele rano to jest jakas mozliwosc wpadki?;->

jeżeli zapomniałabyś ją wziąć to byłoby ryzyko,ale tak to nie masz powodów do obaw

Mam pytanie-czy to prawda,że podczas brania tabletek krwawienie z odstawienia będzie miało miejsce nawet wtedy kiedy kobieta będzie w ciąży?

kiedy kobieta zachodzi w ciażę nie powinna brać przez jej czas tabletek

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2007-11-20 23:05:01
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
mada6035
 Wysłana - 21 listopad 2007 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

To oczywiste,ale jeżeli kobieta współżyje to zdarzają się przypadki,że nawet przy zabezpieczeniu tabletkami zachodzi w ciążę i teraz moje pytanie czy jeżeli zajdzie w ciążę podczas brania tabletek (a o tym nie wie) to czy krwawienie się pojawi?Czy brak takiego krwawienia równiez jest oznaką ciąży tak jak brak normalnego okresu?
_______________________________
 
Prawdziwie kochasz wtedy,kiedy nie wiesz dlaczego

 
kempa15
 Wysłana - 21 listopad 2007 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

no ja jakoś o takim czymś nie słyszałem zeby brała regularnie i zaszła...

 
GoldenEyes
 Wysłana - 21 listopad 2007 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

Czy brak takiego krwawienia równiez jest oznaką ciąży tak jak brak normalnego okresu?

jeżeli podczas przerwy krwawienie nie wystapi to do ginekologa,bo może byc podejrzenie ciąży i jeśli lekarz ja stwierdzi to będzi ci kazał odstawic tabletki,bo zresztą po co ci wtedy
(nie licząc tych pierwszych trzech opakowan ,przy ktorych krwawienie może nie wystapić i nie musi być to oznaką ciąży)
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
robson_88
 Wysłana - 21 listopad 2007 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli panna łyka tabletki regularnie to czy jest w miesiącu okres w ktorym jest płodna?

 
magdaleeen
 Wysłana - 22 listopad 2007 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

czy jest na forum ktoś kto bierze YASMINELLE?
Jeśli tak napiszcie proszę czy występują u Was jakieś skutki uboczne brania tego preparatu.
Ja codziennie na wieczór puchnę, wydyma mi brzuch i jestem jak w 6 miesiącu ciązy.
Biegam zawsze rano do toalety mam problemy żołądkowe.Czuję że urusły mi piersi, na wadze nie widzę żebym przytyła.
Strasznie mam suchą skórę odkąd biorę te tabletki.Jest to moje 2 opakowanie i chyba na tym zakończę.Robiłam wyniki krwi i mam opodwyższone żelazo.......podobno to efekt hormonów!!!!!

 
Dorottt
 Wysłana - 22 listopad 2007 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli panna łyka tabletki regularnie to czy jest w miesiącu okres w ktorym jest płodna?


robson_88...litości...przecież podstawą tabletek antykoncepcyjnych jest zatrzymanie owulacji aby nie dopuścić do zapłodnienia...po co było by brać tabletki anty skoro jakiś okres w miesiącu byłby płodny?

 
kempa15
 Wysłana - 22 listopad 2007 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

moja dziewczyna bierze i nie ma ŻADNYCH skutków ubocznych wiec chyba powinnaś zmienić...

 
GoldenEyes
 Wysłana - 22 listopad 2007 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli panna łyka tabletki regularnie to czy jest w miesiącu okres w ktorym jest płodna?

NIE...jak bierze regularnie ..
poza tym kiedy bierze się tabletki anty nie ma czegoś takiego jak dni płodne
ryzyko wpadki może wystapić przy zapomnieciu wziecia tabletki,badz branie w tym czasie okreslonych antybiotyków

Magdaleen-yasminelle zawierają drospirenon-składnik ten ma działanie moczopędne(specjalnie po to,zeby uniknąć zatrzymywania wody w organizmie) wiążę sie z tym to,że skóra się wysusza.Jest to dobre dla kobiet ,ktore mają tradzik,jesli ty masz za to zdrową cere to zwyczajnie robi sie bardziej sucha
poza tym,w pierwszym opakowaniu organizm dopiero sie przwyczaja i wyst. m.in. bóle głowy,zmiany nastrojów,jeśli ty jednak bardzo zle znosisz te tabletki to udaj się do ginekologa skonsultować z nim zmiane-najlepiej niech zrobi badania hormonalne,bo podejrzewam,ze jak wiekszosc zapisał ci je bez odpowiednich badań

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2007-11-22 18:15:49
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
magdaleeen
 Wysłana - 22 listopad 2007 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedź .
Tak właśnie jest z tym odwodnieniem, moja skóra prosi o pomoc.Tylko to trochę nie trzyma sie kupy, bo brzuch mam wydęty i taki wodnisty.
Co do badań hormonalnych to oczywiście nie zlecił mi zrobić.
Może zrobie je sama i pójde z gotowymi wynikami.tylko teraz co to z wyniki jak jestem na jasminelle.....
Czy te badania hormonalne robi sie w konkretnym dniu cyklu i które hormony trzeba zbadać?????
Dzieki za odpowiedź!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196