FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 477117 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
monia4
 Wysłana - 28 marzec 2008 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

no chyba ma , bo skoro nie jedne leki mi przepisywał i wie jak organizm na nie działa (w końcu od paru lat do niego chodzę) to raczej jest mniejsze ryzyko że sie pomylił,

 
monia4
 Wysłana - 28 marzec 2008 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

zreszta, ty ty jesteś ekspertem, ja sie nie wypowiadam, pytałam o radę.

 
butt3rfly
 Wysłana - 28 marzec 2008 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

aleto nie sa takie same leki jakie Ci przepisywal np na infekcje.
to sa hormony
kazdy organizm kobiety jest inny i inaczej toleruje tabletki...
mi harmonett przez rok pasowal najbardziej , potem zrobila przerwe i 2 raz juz mialam plamienia i bole glowy..

no i co Ci lekarz poradzi jak pojawia sie bole nog, migreny, mdlosci, dusznosci?
kaze przestac brac, lub zmieni na inne.
zazwyczaj lakarze przepisuja te , ktore sa najlepiej tolerowane przez wiekszosc z ich pacjentek , lub te ktore sa sponsorem jego gabinetow i wycieczek
ale dobrze, ze masz lekarza,do ktorego masz zaufanie i jestes pod stala kontrola

_______________________________
 
"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -
 
sweetgirll
 Wysłana - 31 marzec 2008 08:25      [zgłoszenie naruszenia]

Biore pierwsze opakowanie tabletek i jetsem tearz na 7 dniowej przerwie ale nie dostałąm okresu w czasie brania tabletek nie mialam zadnych plamien ani nic tego rodzaju . Powinam sie zgłosić do lekarza czy normalnie zaczac brac drugie opakowanie ?

 
kempa15
 Wysłana - 31 marzec 2008 08:41      [zgłoszenie naruszenia]

do lekarza bo może być ciaża... a podczas ciąży tabletki na bok...

 
prezes85
 Wysłana - 31 marzec 2008 08:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie strasz dzieczyny a do lekarza isc by sie przydało.
_______________________________
 
I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -
 
monia4
 Wysłana - 31 marzec 2008 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co to przeczytałam pare stron wcześniej, to jeżeli brałaś tabletki regularnie, nie miałaś interakcji z innymi lekami to nie masz sie o co martwić.Jeżeli są to twoje pierwsze tabletki to okres może nie wystąpić podczas pierwszych 2 miesięcy. Ale ekspertem nie jestem.

 
sweetgirll
 Wysłana - 31 marzec 2008 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

aham ... no w ciazy to raczej nie ejstem bo nie wspolzylam w tym miesiacu ...;p bo moj facet wyjachal ...:)

 
monia4
 Wysłana - 31 marzec 2008 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

no to spoko...drugie opakowanie zacznij po 7 dniwej przerwie jak należy.tak to już jest z tabletkami, czasami organizm na początku fiksuje

 
monia4
 Wysłana - 31 marzec 2008 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

może nasze kochane ekspertki się odezwą to ci wytłumaczą istotę sprawy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240