FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 467623 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   

Nicci
 Wysłana - 19 czerwiec 2006 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

mniejsza dawka estrogenu, to wieksza szansa na plamienie, ale jak zawsze zalezy od organizmu Ja niestety przy dawce 0,02 albo plastrach mam plamienia, ech

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Specjalista -

LukRecJa
 Wysłana - 19 czerwiec 2006 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za info, novynette jest chyba dla mnie zbyt lajtowe
przy cilescie nie było najmniejszego problemu...
no ale wiadomo...

Zmieniony przez - lukrecja w dniu 2006-06-19 20:21:41

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

butt3rfly
 Wysłana - 20 czerwiec 2006 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Sprobuj jeszcze raz złaczyc, moze bylo to jednorazowe.. czasem tak sie dzieje..

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

LukRecJa
 Wysłana - 20 czerwiec 2006 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz co? akurat mi się kończą tabsy i poproszę gina o coś innego chyba...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

jiggi
 Wysłana - 20 czerwiec 2006 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mam pytanie. czy skutek uboczny taki jak tycie spowodowane zatrzymaniem wody oraz skutek uboczny taki jak powiekszenie sie biustu spowodowane są tym samym ??? czy mozna np przytyc i miec dalej biust taki jak wczesniej, lub np schudnąć i mieć przyrost biustu o rozmiar :/ ??

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiście wszystko zależy od organizmu kobiety - nigdy nie ma reugłu w tej kwestii

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Nicci
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli w Twoim organizmie jest malo estrogenów przyjmowanie pigulki (w ktorej jest ich sporo) sprawi, ze poziom estrogenów sie podniesie, co moze spowodowac powiekszenie piersi

Pigulki zazwyczaj nie powoduja przybieramia na wadze, ale zanim organizm przyzwyczai sie moga powodowac zwiekszenie laknienia. Najlepiej wiec przyjmowac pigulke wieczorem. Jesli chodzi o cellulitis, to pigulki sprzyjaja jego powstawaniu, ale i bez przyjmowania srodkow anty wiekszosc kobiet ma z tym problem

Tabletki musza myc dobrze dobrane, lekarz musi wypisac skierowania na odpowiednie badania, zrobic wywiad, i generalnie trzeba dbac o siebie

wiecznie czyni dobro

Specjalista -

jiggi
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

hm..no brałam diane i piersi znacze sie powiekszyły ale oprocz nich takze BOCZKI ; ) wiec zrezygnowałam. teraz mam zamiar sprowbowac innych i mamnadzieje ze znajde cos dobrego :/ no ale z tymi piersiami to fajna sprawa dla niektórych ; )

Amy05
 Wysłana - 27 czerwiec 2006 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

witam,
zapoznalam sie z dostepna literatura w ewentualnej odpowiedzi na moje pytanie ale nie znalazlam konkretow, wiec prosze o wyrozumialosc
zaczynam stosowac tabsy antykoncepcyjne, no i napisane jest ze powinno sie brac od 1 dnia krwawienia - i tu jest moje pytanie, co jesli ciezko mi poznac czy jest to dzien pierwszy? tzn czy 1 dniem krwawienia sa juz lekkie jego oznaki tj fragmenty blony, ciut krwi ale w ilosci b. malej, niewymagajacej nawet wkladki czy musi byc intensywne doslownie krwawienie (choc nie wiem czy takie w ogole nastapi). Generalnie mam nieregularny okres i ciezko mi w ogole celowac w ten tzw 1 dzien (chce zaczac branie wieczorem).
i teraz inne pytanie tabs wziety 1 dnia to zabezpieczenie od 1 pigulki, a tabs wziety 2-3 dnia? czytalam ze po tygodniu jest skutecznosc, czy to prawda?
z gory dziekuje za powazne odpowiedzi

Nicci
 Wysłana - 27 czerwiec 2006 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Hej co do pierwszego pytania, to najlepiej byloby zapytac ginekologa, ktory by Ci dokladnie wytlumaczyl ale na moje oko jesli masz takie skape i nieregularne miesiaczkowanie, to pierwszy dzien moze sie objawiac bardzo mala iloscia krwi. Co do drugiego pytania, to odpowiedz powinna byc w ulotce od pigulek, ktore dostalas Najczesciej ochrona antykoncepcyjna zaczyna sie w pierwszym dniu zazywania i istnieje takze podczas siedmiodniowych przerw.

wiecznie czyni dobro

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100