FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 477116 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
kulmas
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

mialem pic, ale przypomnialem sobie ze musze proszki polknac, a one wazniejsze, bo od nich zalezy moje dbre samooczucie%)
_______________________________
 
...

Specjalista -
 
kanarek
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

jakie proszki
to ledwo
2 tabsy
ew. 3 jak masz nolvy więcej czy clomu
_______________________________
 
Chroń swoje nerwy.

Specjalista -
 
Damian101
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 08:31      [zgłoszenie naruszenia]

Mam problem. Moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne i do tej pory okres byl regularny w tym miesiacu spoznil sie o dwa dni a dzien po jego zakonczeniu moja dziewczyna ma jakies dziwne plamienie z tym ze ta wydzielina ma kolor... brazowy . Nie wiem co robic. Co sie dzieje. Prosze o pomoc

 
kempa15
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm już gdzieś na to odpowiadałem

nie no jak to jest początek to w sumie nic takiego strasznego a śluz jak jest w nim troche krwi to nie jest czerwony tylko brązowawy... zdarza sie nie panikuj

 
Sweet69
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

Damian101 nie panikuj


a wy tam wyżej nie spamować

Ekspert -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze raz to samo:

to nie robi roznicy,ze krwawienie pojawilo sie np 4 a nie jak zawsze 2 dnia przerwy,wazne,ze wystapilo
ta wydzielina to plamienie,ktore moze pojawiac sie w nawet w czasie trwania opakowania ze wzgledu na np niskie stezenie hormonow w tabletkach
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
applepie2
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli biorę inne leki ktore zmniejszaja skuteczność tabletek antykoncepcyjnych to jesli bedziemy uzywali prezerwatywy w czasie przyjmowania tych lekow i 7 dni po zakonczeniu ich zażywania czy to wystarczy? czy bede wtedy w 100% zabezpieczona?

 
Sweet69
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

nigdy nie ma 100% pewności

Ekspert -
 
applepie2
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

no tak ale co moge jeszcze zrobic zeby ta skutecznosc zwiekszyc...??

 
Sweet69
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

no skutecznosć możesz zwiększyć prezerwatywą,

a jak chcesz 100% pewności to abstynencja przez tydzień i juz.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270