FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 477116 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
GoldenEyes
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

wlasciwie to nawet ma obowiazek,bo musi wykluczyc ciaze przed wypisaniem tabletek
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
Sweet69
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

Golden , owszem powinien

ale wiem, że co ginekolog to inna historia różnie to bywa

Ekspert -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

wiem,wiem czasem moze tylko zapytac o ostatni stosunek,ostatni okres i mu starczy,zeby wypisac
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
cytrynka33
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

świat może nie .... ;P ale i tak ta opcja jest stresująca :P

 
GoldenEyes
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

bez przesady to przeciez chwila jest
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
Eliot DDZ
 Wysłana - 22 czerwiec 2008 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

witam.mam pytanie. dopiero zaczynam stosowac tabletki antykoncepcyjne Cilest...ginekolog zalecil mi zebym rozpoczela opakowanie w dniu w ktorym u niego bylam , czyli pierwszy dzien po zakonczeniu okresu...dziwne!! bo cykl powinno sie zaczynac w pierwszy dzien okresu....mimo wszystko wzielam jedna tabletke jednak po przeczytaniu ulotki zwatpila i stwierdzilam ze poczekam az dostane okres i zacznme brac tak jak jest napisane...po kilku dniach dostalam plamienia(2 dni)...teraz minal juz miesiac...okres powinien juz byc...wszystkie objawy zblizania sie okrsa sa..bole brzucha..wahania nastrojow...ale okresu nadal nie ma...czy to normalnie i mozliwe zeby po jednej tabletce okres sie przesunac? prosze o odpowiedz....

 
Eliot DDZ
 Wysłana - 22 czerwiec 2008 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Doadam że po tym kochaliśmy się juz tylko w prezerwatywach. Martwi nas jednak ten okres, niby szykuje się od kilku dni a krwawienia dalej nie ma. Pytanie brzmi czy przez jedną tabletke może się jej spóźniać okres? Bo więcej nie brała tylko tą jedną, bo już tego samego dnia koleżanki jej zalecały żeby rozpoczeła brać tabletki od 1 dnia okresu i wtedy moja dziewczyna już ich dalej nie brała...

Zmieniony przez - Eliot DDZ w dniu 2008-06-22 17:44:15

 
GoldenEyes
 Wysłana - 22 czerwiec 2008 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

nie,jedna tabletka takiej rewolucji jeszcze nie robi
jezeli stosowalaby je przez cale opakowanie to po zaprzestaniu okres moze byc spozniony ok.tydzien
spokojnie czasem tak bywa,ze okres sie przesunie nawet jesli caly zcas byl regularny-nerwy,stres ,wiele innych czynnikow
objawy sa ,wiec cierpliwe poczekajcie
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
applepie2
 Wysłana - 23 czerwiec 2008 09:49      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli miałam biegunkę i przez okres 10 dni używaliśmy gumek a bez zabezpieczenia kochaliśmy się dopiero po wzięciu pierwszej tabletki z nowego opakowania to wszystko jest ok??

 
raisa_96
 Wysłana - 23 czerwiec 2008 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

nie czytałam całego tematu, bo nie mam zbyt dużo czasu, a być może takie pytanie już było, jednak proszę o radę. biorę tabletki od dwóch miesięcy (Cyprest) i jak na razie jest wszystko w porządku (żadnych skutków ubocznych, dobrze sie przyjmują, no i oczywiście działają:) ). Jednak są wakacje i chciałabym nie zrobić sobie przerwy 8-dniowej na okres, ponieważ wyjeżdżam. może tak już robiłyście i moje pytanie brzmi, czy występują jakieś skutki uboczne po tym? chciałabym od razu po skończeniu jednego opakowania, zacząć następne,żeby okresu nie było. dzięki za rady.
_______________________________
 
NaszePodwórko,NaszeKrzesłoIBiurko,NaszeTekstyIBity,NaszeUczuciaIRytmy!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276