FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 479510 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
RonJn
 Wysłana - 3 sierpień 2008 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Witam,
Moja dziewczyna zaczęła brać tabletki w pierwszym dniu okresu (yasminelle). Jest to pierwszy srodek antykoncepcyjny jaki kiedykolwiek brala. Po okresie uprawialismy seks juz "normalnie".
I teraz mam kilka pytan odnosnie tego.
Czy jest jaka roznica miedzy tym gdy sie wezmie tabletke o 21:30 ,a np. 22:30 ?? Czy to normalne ,jezeli gdzies okolo 10-30 minut od wziecia tabletki robi Jej sie niedobrze i czuje czasem bole brzucha? Pozostalo juz okolo 6 tabletek (od dnia dzisiejszego) i teraz przez ten tydzien co byl miewala prawie caly dzien bole brzucha , niedobrze Jej bylo.. Czy to spotykany syndrom brania tych tabletek ? Pozostalo jeszcze tydzien do kresu. Troszke sie martwie tym wszystkim.. Z gory dziekuje za odpowiedz:)

 
GoldenEyes
 Wysłana - 3 sierpień 2008 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

takie opoznienia nie maja znaczenia
najistostniejsze,aby nie spoznila sie z wzieciem o 12h
w pierwszym miesiacu zdarza sie sennosc,bole glowy,brzucha-organizm sie przywyczaja,jesli przez pierwsze 3 cykle jakis skutek sie nasila-silne migreny np. wtedy warto zglosic sie do lekarza po zmiane tabsow

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-08-03 21:57:50
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
lilka00
 Wysłana - 5 sierpień 2008 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

Moje pytanie jest następujące-czy istnieje taka możliwość,że biorąc tabletki od dłuższego czasu mają one wpływ na samopoczucie po alkoholu?Dokładnie chodzi o to,że kiedyś po spożyciu alkoholu nie zdarzało mi się wymiotować,nie bolał mnie żołądek, teraz od jakiegoś czasu mam problem,bo nawet po niewielkiej ilości alkoholu następnego dnia czuję się potwornie i niestety wymiotuję często.Czy tabletki mogą mieć coś z tym wspolnego?Dodam,że nie chodzi o ilości alkoholu po których całkiem naturalne są problemy zołądkowe,chodzi o naprawdę niewielkie ilości.

 
GoldenEyes
 Wysłana - 5 sierpień 2008 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

moze cos z watroba,tabletki czasem negtywnie na nia wplywaja?
ale tylko przypuszczam skad takie objawy

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-08-05 15:00:35
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 5 sierpień 2008 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Goldi może mieć rację.
Zrób próby wąrobowe, bo możesz mieć lekko uszkodzoną wątrobę od tabletek.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
Gabiii1
 Wysłana - 6 sierpień 2008 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

Hej mam takie pytanko - a mianowicie zamierzam zacząć brać pigułki-powinno sie je brac od pierwszego dnia okresu a mam go dopiero za ok.1,5tyg... mogę zacząc np zarzywać je od jutra? czy bedą jakies konsekfencje? i bedą one własciwie działac? prosze o odpowiedz :(:(

 
GoldenEyes
 Wysłana - 6 sierpień 2008 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

zaczynasz od 1-wszego dnia okresu-pd pierwszego dnia jestes zabezpieczona
od kolejnego dnia okresu 2-5(roznie na ulotkach jest)-tydzien guma

a jak zaczniesz w objetny dzien okresu to juz bardziej oplaca sie te 1,5 tyg odczekac niz cale opakowanie
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
matyldaprj
 Wysłana - 6 sierpień 2008 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Kolejny problem mam,wymiękam,biorę Diane 35 od stycznia,jak na razie poprawa jest poniżej zera bo wyskoczyło mi kolejnych pięknych "ozdabiaczy" całe multum,chyba z 23 się doliczyłam,już szału dostaję,lekarze nie chcą słuchać,kontynuuj i kontynuuj,na poprawę humoru dali mi antybiotyk na te syfki,ale to nic nie daje,mam wrażenie,że to się nasila tylko coraz bardziej.
Czy istnieją inne tabletki które mogą pomóc w problemach z cerą???
Pomocy,szału dostaje,serio,wychodzę za mąż za niecałe dwa miesiące,26 lat mam,a cera jak u nastolatki w okresie dojrzewania!!!!!!

Zmieniony przez - matyldaprj w dniu 2008-08-06 20:24:37
_______________________________
 
hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 6 sierpień 2008 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć Mati

Może spróbuj Cyprestu albo Sindi -one są nowocześniejsze od Diany.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2008-08-06 20:26:32
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 6 sierpień 2008 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

ponoc yasminelle tez dobrze wplywaja na cere dzieki drospirenonowi-powinno ci troche wysuszyc skore-przynajmniej tak jest napisane na broszurce
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297