FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 432077 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁˇCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   

LukRecJa
 Wysłana - 29 sierpień 2006 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

powinno się w pierwszy najlepiej.
Jednak przy niektórzych tabsach dopuszczalny jest np 3 lub 5 dzień miesi±czki...
w zaleznosci od tego jak poucza ulotka w innym czasie zalecane jest stosowanie gumy dodatkowo...

Zmieniony przez - lukrecja w dniu 2006-08-29 00:34:59

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

B_Gosiek
 Wysłana - 31 sierpień 2006 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

Hormony z tabletki antykoncepcyjnej działaj± na organizm tak, że "wydaje mu się", że jest w ci±ży... Cykliczno¶ć się zatrzymuje. Kobieta jest stale w fazie III. Dlaczego ma zatem krwawienia? Czy to s± krwawienia miesięczne?

Krwawienia te s± reakcj± organizmu na odstawienie hormonów.
Nie s± to krwawienia miesięczne, tylko "krwawienia z odstawienia".
Je¶li kobieta będzie przyjmowała stale tabletki antykoncepcyjne
nie będzie miała krwawień. Po co więc kobieta ma mieć te krwawienia?

Bo wtedy ma wrażenie, że ma dalej cykle. Oszukuje sama siebie lub daje się oszukiwać...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 31 sierpień 2006 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

W innych krajach jest dostępna tabletka Seasonale któr± bierze się non stop przez kwartał, więc nie ma tych krwawień z odstawienia.
Normalnie robi się te przerwy dla konfortu psychicznego, ze nie jest się w ci±ży

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

STW
 Wysłana - 2 wrzesień 2006 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

Czy można dowolnie zmieniac godzine brania tabletek przy rozpoczynaniu kolejnego opakowania? Do tej pory dziewczyna brała o 10 rano ale jako ze troche sie zagapilismy teraz bierze o 21 (całe opakowanie od poczatku), czy moze to osłabic działanie ?

butt3rfly
 Wysłana - 2 wrzesień 2006 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie. wszystko jest ok jesli chce sie zmienic godzine brania to wlasnie wraz z rozpoczeciem nowego opakowania.

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 4 wrzesień 2006 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

hejka mam pytanko, przez około 5 miesięcy brałam diane35, byłam u innego gienka niz zazwyczaj i powiedział ze nie powinnam tego brac gdyż własciwie nie jest to antykoncepcja ( no niech mu będzie )przepisał mi Microgynon21. Czy przy zmianie tabletek na inne moga pojawic se jakies działania niepoż±dane w szczególno¶ci ze teraz bede brała tabsy z niższ± zawartosci± hormonów ( jaki to ma wpływ na organizm i skutecznosc antykoncepcji ?), do tej pory po dianie czułam sie ok. Z góry dziękuje . Pozdro

Zmieniony przez - Y.O.G.A.21 w dniu 2006-09-04 11:32:19

Żeby płyn±ł czas , nie obok, ale w nas:-)

butt3rfly
 Wysłana - 4 wrzesień 2006 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz.. organizm moze roznie zareagowac.. moze Ci sie pogrorszyc cera, mozesz "spuchnac" mozesz dostac plamień, wymieniac mozna duzo.. ale bez paniki! To, ze moze nie znaczy ze musi badz dobrej mysli, ze to bedzie wlasnie to
a na skutecznosc anty nie wpłynie, jesli wezmiesz tak:
Skonczysz Diane-->zrobisz 7 dni przerwy --> 8 dnia przyjmiesz 1 tabletke Micro.

"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 4 wrzesień 2006 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

bez paniki hmmmmmmm gienek kazał mi to zrobić tak : skończyc opakowanie diany i jak pojawi sie okres wzi±ć 1 tabletke Microgynonu czyli tak jakbym brała tabletki od nowa a nie dalszy ci±g:-/ no i własnie nie wiem dlaczego tak i czy wpłynie to jakos na zabezpieczenie na pocz±tku

Żeby płyn±ł czas , nie obok, ale w nas:-)

butt3rfly
 Wysłana - 4 wrzesień 2006 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz.. ja bym zrobila tak jak ja napisalam, bo wiem ze tak jest na pewno dobrze.. a sadzac po Twojego ginekolga zdaniu o diane stwierdzam, ze chyba jednak cos nie teges.. a jak jest w ulotce od micro?
Na innym forum, na ktorym pisze dziewczyna tak zrobila i nie zasza w ciaze a inne kolezanki (m.in. studentka medycyny) potwierdzily, ze wlasnie tak trzeba zrobic.

"metaforyczny chuj"

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 4 wrzesień 2006 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

zmieniałam pigułki już trzy razy i za kazdym razem robiłam normalnie 7 - dniow± przerwę i nowe pigułki i nic się nie działo niepokoj±cego

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -
[Powiadom mnie, je¶li kto¶ odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następn±

Wybierz stronę:  
Przegl±d tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Warto przeczytać: | | powiększone migdałki ale nie boli | francuskie nazwy krojenia | michael peterson | fiat bravo | fiat bravo szyby | spodnie do wysokich butów | podwijanie nogawek | kosmos | jak wybieramy vol 1 | biofizyka | Metamorfoza bohatera literackiego i jej znaczenie Omów temat na wybranych przykładach Quo Vadis | wyroby swojskie | polskie nago | roznica miedzy sluzem w ci±ży a przed okresem | alcatel one touch mini | wyniki moczu | materla | stonoga | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.