FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 464634 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
daniel16
 Wysłana - 7 listopad 2006 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

i normalnie ma zrobic 7dniowa przerwe i po przerwie zaczać nowe opakowanie?? i cały czas bedzie zabezpieczona??

dzieki za odp i sog dla ciebie :)

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 7 listopad 2006 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Tak plamienia nie wpływają na skutecznośc anty. Niech zrobi normalnie przerwę i zacznie nowe opakowanie.
Jak to się będzie powtarzać to lekarz ginekolog.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2006-11-07 21:37:42
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
Przemek198
 Wysłana - 13 listopad 2006 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

Regulon to sa tabletki jednofazowe? prosze o szybko odp. Jesli dziewczyna ostatnia tabletke wzieła w niedziele, to musi zrobic 7 dni przerwy. A jest mozliwosc , zeby skrócic przerwe? bo chciała by zmienic termin okresu.

Zmieniony przez - Przemek198 w dniu 2006-11-13 13:29:03
_______________________________
 

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 13 listopad 2006 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

Tak ,przerwę można skrócić ,ale nie wolno wydłużać.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
daniel16
 Wysłana - 14 listopad 2006 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

heh niedawno pisalem ze oja dziewczyna dostlaa wczesniej okres a teraz dostała jeszce raz po 2 dniach przerwy znowu okres i nie wiemy co robic ?? dodam ze teraz ma 7dniową przerwe

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 14 listopad 2006 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

Normalnie robić przerwę i po 7 dniach nowe opakowanie.
Teraz nie powinna juz miec krawienia w srodku cyklu.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
ona1983
 Wysłana - 14 listopad 2006 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli to są jej jedne z pierwszych opakowań tabletek to wcześniej było plamienie spowodowane przystosowaniem się organizmu do nowej sytuacji.Teraz wystąpiło krwawienie z odstawienia tabletek(zazwyczaj występuje na 2 lub 3 dzień od odstawienia tabletek).To jest normalna sytuacja.Po 7 dniach należy zacząć zażywać nowe opakowanie.Jeśli krwawienia(ale nie w czasie przerwy)będą się nadal pojawiać niech się skonsultuje z lekarzem.

 
zamela
 Wysłana - 16 listopad 2006 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

mam krotkie pytanie czy pigulki antykoncepcyjne sa na recepte jesli tak to czy sa jakies bez recepty ?
z gory dzieki
_______________________________
 
Trzeba ćwiczyć

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 16 listopad 2006 06:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystkie sa tylko z przepisu lekarza.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
labtec
 Wysłana - 19 listopad 2006 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam pytanie... Czy w wiekszosci tabletek tak jest, ze:

1. rozpoczynamy branie w 1 dniu okresu
2. 21 tabletek
3. tydzien przerwy
4. nastepne 21

?
_______________________________
 
"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100