FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 464788 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
Brunetka22
 Wysłana - 20 luty 2007 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

Kidy powinno sie zrobic badanie krwi i badanie hormonalne??Czy cykl ma znaczenie?Czy robi si w czasie brania tabltek antykoncepcyjnych czy po odstawiniu?
_______________________________
 
Nie lubie Jasia Fasoli.

 
hallucyon
 Wysłana - 20 luty 2007 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

@ Brunetka22:

Tak kombinujesz z tymi tabletkami, że możesz przekombinować.

Przede wszystkim, powinnaś zapoznać się z treścią ulotki.

Z reguły fakt przyjęcia mniejszej ilości tabletek niż przepisowych 21 nie wpływa w żaden sposób na długość przerwy między kolejnymi opakowaniami. Oznaczałoby to, że w przypadku niezażycia przez Ciebie dwu ostatnich tabletek, czyli -- inaczej mówiąc -- wzięcia 19 tabletek w tym cyklu, nie powinno to skracać 7-dniowej przerwy między kolejnymi opakowaniami.

Co do pytań zawartych w drugim poście, wszystko zależy od tego czy chcesz badań zawartość egzogennych (zewnętrznie podanych, czyli "z tabletki") hormonów płciowych czy endogennych (wytwarzanych przez Twój organizm).

Ponieważ jesteś osobą bardzo niepewną, proponuję, abyś zadzwoniła do swojego ginekologa, coby ostatecznie odpowiedział on na wszystkie Twoje wątpliwości.

Na koniec pozwolę sobie zauważyć, że poprawna pisownia to "pom ó żcie".

Ekspert -
 
Brunetka22
 Wysłana - 20 luty 2007 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli jak dobrze zrozumialam. To wezme 19 tabletek i nastepne opakowanie rozpoczne 2 dni wczesniej.a nastepne juz normalnie??A badanie hormonalne chce zrobic zeby dowiedziec sie czy tabletki ktore biore mi nie szkodza.Bo chce w przyszlosci miec dzieci.
_______________________________
 
Nie lubie Jasia Fasoli.

 
butt3rfly
 Wysłana - 21 luty 2007 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze zrozumialas, prosciej chyba On nie mogl wytlumaczyc
a z tym drugim no to zes teraz dowalila .. a kto ci powiedzial ze po tabletkach nie mozna miec dzieci?
Lekarz Ci zlecil te badania? Masz jakies objawy?
Czy kolezanki ci nawkrecaly?


Aha Hall przeczytalam poprzednia strone i nie zgodze sie z Toba. Ja uwazam ze dobrze zrobila. Wiec, nie mow mi ze pisze bzdury.

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2007-02-21 12:53:50
_______________________________
 
"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -
 
ashoot
 Wysłana - 21 luty 2007 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

ile moze sie spozniac okres po wzieciu postinoru bo mojej kobiecie spoznia sie juz 3 tygodnie a poza tym mowila ze źle sie czuje cały czas, boli ją brzuch, jakies skurcze ma dziwne i ciągle jej sie spac chce. Mam sie juz kurva bac ? ? ? robila test z tydzien temu i wyszedl negatywny. Ludzie pomozcie bo nie wiem ocb??

 
hallucyon
 Wysłana - 21 luty 2007 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem Twoja partnerka powinna niezwłocznie udać się do swojego ginekologa bądź, jeśli wizyta u niego jest z jakiś powodów niemożliwa, do najbliższego szpitalnego oddziału ratunkowego.

Ekspert -
 
ashoot
 Wysłana - 21 luty 2007 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

a myslisz ze o co chodzi, czym to może byc spowodowane?? oddział ratunkowy? yyy ze niby co sie dzieje??

 
mol_a
 Wysłana - 21 luty 2007 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

Hej mam pewien problem, od ok. 7 miesięcy biorę tabletki anty microgynon21 i zauważyłam ze mam mniejsza ochotę na seks niż wcześniej:/ czy może to być spowodowane tabletkami? Jeśli tak to czy powinnam zmienić tabletki na inne czy może pomyśleć i innym środku antykoncepcji?

 
hallucyon
 Wysłana - 21 luty 2007 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

U pewnej grupy kobiet stosujących doustną antykoncepcję zauważa się spadek libido. U niektórych pań ten niepożądany objaw mija samoistnie po kilku miesiącach, u innych dopiero po zmianie preparatu, a u niewielkiego procentu libido wraca do normy po zaprzestaniu tego rodzaju antykoncepcji.

Proponuję udać się do swojego ginekologa i przedstawić problem.

Ekspert -
 
butt3rfly
 Wysłana - 21 luty 2007 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

... który pewnie poradzi zmiane tabletek na inne. jest to jeden ze skutków ubocznych przyjmowania tabletek.
czy to twoje pierwsze pigułki?
_______________________________
 
"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114