FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 464788 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
bziumek
 Wysłana - 28 styczeń 2006 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

Witam!! mam problem...hmm a wiec od poniedziałku pojawiły mi sie plamienia biorę od pazdziernika Novonette hmm dzwonilam do lekarza czy wszystko jest ok lekarz powiedział ze mam brać cyclo3fort i biorę te tabletki to sa na ust±pienia krwawienia dzi¶ jest sobota a ja znów rano plamie na br±zowo ehh czy to normalne??

 
jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 28 styczeń 2006 09:38      [zgłoszenie naruszenia]

1. przeczytaj ulotkę Novynette (działania niepożadane)
2. stosuj się do zaleceń lekarza
3. być moze trzeba zmienić preparat antykoncepcyjny

 
butt3rfly
 Wysłana - 28 styczeń 2006 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zlaczylas opakowania? Zapomnialas tabletki? A moze cos inego? Jesli tak to dlatego.
_______________________________
 
"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -
 
bziumek
 Wysłana - 28 styczeń 2006 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie o to chodzi ze tabletki nie zapomniała plamienie pojawiło sie w połowie brania pigułek aa nie robiłam sobie teraz przerwy czyli tej to drugie opakowanie bez okresu moze byc to przez to

 
jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 28 styczeń 2006 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytali¶cie ulotkę?

 
Nicci
 Wysłana - 28 styczeń 2006 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

Novonette maja stosunkowo mala zawartosc hormonow i czesto przy ich braniu wystepuje plamienie. Bardzo mozliwe, ze jesli plamienie jest spowodwane tabletkami bedzie musiala zmienic tabletki np. na Regulon

_______________________________
 
Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Specjalista -
 
bziumek
 Wysłana - 28 styczeń 2006 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

tak przeczytałam i piesze ze krwawienie moze wystacpic w czasie pierwszego cyklu,ale to nie moj pierwszy cylki a pisze jak bedzie sie krwawienie nawracalo w czasie kolejnych cykli,nalezy poddac sie badaniu ginekologicznemu.

 
jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 28 styczeń 2006 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

plamienia i krwawienia międzymiesi±czkowe mog± wyst±pić w trakcie PIERWSZYCH (a nie tylko pierwszego) cykli.

dalsze postępowanie - Twój ginekolog.
może trzeba zmienić preparat.

 
butt3rfly
 Wysłana - 31 styczeń 2006 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie.. napisala wczesniej , ze to nie ejst jej 1 opakowanie.. a jak przeczytalam to zlaczylas opakowania.. To przez to.. wlasnie te tabletki z mala dawka hormonow maja to do siebie, ze kiedy nie robisz 7 dniowej przerwy, moga pojawic sie plamienia. don't panic.. jak bedzie to trawalo dlugo idz do gina.

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2006-01-31 10:22:18
_______________________________
 
"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -
 
stateczek
 Wysłana - 15 luty 2006 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

A co sie dzieje z libido u kobiet podczas branai tabletek? u mojej kobiety spadlo libido wiec odstawila tabletki, dodam ze brala hormonet, to zalezyod tabletek?

[Powiadom mnie, je¶li kto¶ odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następn±
 
Wybierz stronę:  
Przegl±d tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100