FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 464634 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)"   
 
esefde
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, sogi lecą
_______________________________
 
przez ocean ludzkich brudów przejść suchą nogą...

 
ijaijaooo
 Wysłana - 24 kwiecień 2007 06:08      [zgłoszenie naruszenia]

hej mam pewne obawy , ostatnio w jednym opakowaniu zapomniałam tabletki wziełamm dodatkowo skonczyłam wczesniej branie natomiast w następnym o jeden dzien za pozno wziełąm , dostałam krwawienie w 6 dniu przerwy ale boje się że i tam jest duże ryzyko ciązy ? słyszłąam ze do 3 miesiąca ciązy może wystapować okres ? ;) z góry dziekuje za opowiedzi

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 kwiecień 2007 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyno ty się do tabletek nie nadajesz jak jesteś tak niesystematyczna;/

Jeżeli wystąpiło krawienie w czasie przerwy to szansa na ciąże jest minimalna.
jeżeli jednak się obawiasz to zrób test ciążowy z krwi to będziesz pewna.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
hallucyon
 Wysłana - 24 kwiecień 2007 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo dobrze robisz!

roman giertych bedzie mial wiecej podobiecznych pod swoimi skrzydlami

Ekspert -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 kwiecień 2007 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

chyba podopiecznych drogi Hallu
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
KissMisiaa
 Wysłana - 5 maj 2007 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

Mam pytanko... Biorę tabletki anty od 6 miesięcy [najpierw Yasmin(3 miesiące) teraz Regulon(3 miesiące)] zauważyłam, że w okolicach kostki popękały mi naczynka te drobne żyłki, nie jest tego dużo, ale są. Mogą być spowodowane zmianą tabletek czy przyjmowaniem ich??

Zmieniony przez - KissMisiaa w dniu 2007-05-05 17:17:10
_______________________________
 
;>

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 5 maj 2007 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Tak , tabletki anty mogą wpływać na ukłąd naczyniowy.
Powiedz o tym lekarzowi, bo to może być początek jakiejś choroby żył , a wtedy nie wolno stosować antykoncepcji hormonalnej.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
KissMisiaa
 Wysłana - 5 maj 2007 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

No to klops.. może źle lekarz dobrał mi tabletki?? Nie zlecił mi żadnych badań itp. Moja babcia ma żylaki a mama odziedziczyła słabe naczynka krwionośne wiec pewnie i ja też
_______________________________
 
;>

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 5 maj 2007 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mówiłaś o tym lekarzowi w czasie wywiadu?
To ważne informacje.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
KissMisiaa
 Wysłana - 5 maj 2007 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz ona nawet nie przeprowadzała ze mną wywiadu. Zrobiła zwykle badanie... Ja po prosiłam o tabletki, bo rozpoczęłam współżycie i tyle...
_______________________________
 
;>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

**Pigułki antykoncepcyjne** pytania i odpowiedzi tu;-)

Strony: 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134