FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 354627 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
**Prezerwatywy** 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Durex 
Unimil New Caress 
Unimil Special Collection 
Contex 
Sportex 
Pepino 
Reflex - Viva 
Vulkan 
Conamore 
Inne 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "**Prezerwatywy**"   

Xeros

PESYMISTA

Wysłana - 28 listopad 2013 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej kupować w aptece.
nie chodzi o ryzyko, że durex wypuszcza gorszy sort za mniejszą cenę, który trafia na alegro.
chodzi o sposób przechowywania.
w aptece mają raczej odpowiednie warunki, bo zwyczajnie mają tam leki, które też mają swoje wymagania.

a jak kupujesz w jakimś monopolowym lub przez alegro to nie wiesz, czy pudełka nie były trzymane przy jakiejś lodówce, przy nasłonecznionym oknie w temp. 30 stopni itd.jaki wpływ na gumę mają skrajne temp. chyba nie trzeba tłumaczyć.

na zdrowy rozsądek najlepiej w aptece, ewentualnie jakiejś drogerii, potem jakieś monopolowe, na końcu alegro.

PimpMyDick
 Wysłana - 28 listopad 2013 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie j/w.
Jak gumy leżą w kiosku ruchu, gdzie nic nie jest ogrzewane, baba pół roku sprzedaje paczkę gum, która leży w tym kiosku zimę i trochę lata, najpierw zamarza, bo kiosk nieogrzewany, a później gorąco jest, to ja dziękuję .
Poza tym to na Allegro sprzedają różni ludzie, a co jak Twój sprzedawca, to stary, gruby pedofil, pakujący te kondony do wysyłki swoimi tłustymi, wielkimi i brudnymi z majonezu rękami? Hobbystycznie walący małe dzieci, a nałogowo skupujący po taniości kondony od producenta?
Albo jakiś ideolog, któremu ubzdurało się, że mało dzieci w naszym kraju się rodzi i przed wysyłką kondoniastych bierze cieniutką igiełkę i je nakłuwa?
Sama cena kusi, bo za paczkę, w której są trzy sztuki Durex Comfort płacę 9,50 zł, a na Allegro paczkę 100 sztuk za 30/40 zł albo ile to tam.
Ja mam szkołę życia i wiem, że na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać. Kupisz 100 sztuk, dziesiąta będzie dziurawa i te 50 zł co zaoszczędziłeś przekształci się w alimenty albo brzydką babę no i jeszcze akcesoria do szkraba za 4000 zł .

Wtedy zawsze można sobie powiedzieć "No, w końcu zrobiłem coś, co ma ręce i nogi"

A w aptece dużo ładnych aptekarek pracuje, a jak mieszkałem w małej wsi, to mnie wszyscy znali i była tam taka czarna, krótkie włoski ładna ogólnie i zawsze jak Durexy kupowałem, to aby lans był, że już trzmiela nie ubijam, tylko oficjalnie rucham.
A na Allegro kupują kosmici i wstydnisie .

maciej8222
 Wysłana - 28 listopad 2013 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

A w aptece dużo ładnych aptekarek pracuje, a jak mieszkałem w małej wsi, to mnie wszyscy znali i była tam taka czarna, krótkie włoski ładna ogólnie i zawsze jak Durexy kupowałem, to aby lans był, że już trzmiela nie ubijam, tylko oficjalnie rucham.

Chójowe macie argumenty:

Przecież oryginalnie zapakowane gumki w kartoniku też można kupić i o wiele taniej niż w aptekach.
Wy myślicie że w aptekach jest wszystko za***iście przechowywane?

PimpMyDick
 Wysłana - 28 listopad 2013 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no, co kto lubi. Akurat ten mój post to tak pół przesłanie, pół żart
Ale na pewno mam inne odczucia kupując w aptece, a kupując na Allegro.

Może nie za***iście przechowywane, ale jak się wejdzie do apteki, to widać, że gumy są w szufladach. W aptece jest ciepło, grzeją, są ocieplone i w ogóle.
A na Allegro to może jakiś typ trzyma to w stodole albo piwnicy coby sOMsiady nie paCZały że diler kondonów z nimi mieszka.

Xeros

PESYMISTA

Wysłana - 28 listopad 2013 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Wy myślicie że w aptekach jest wszystko za***iście przechowywane?

nie kumam po co robisz z siebie idiotę takimi tekstami.

chłopcze tu nie chodzi o przekonywanie kogokolwiek. możesz specjalnie szukać kiosków, skupować opakowania prosto z za szyby i możliwe, że nigdy ci taka guma nie pęknie. tak samo gumy z alegro mogą być za***iste i w twoim przypadku lepiej wypaść niż te z apteki.
faktem jest, że sposób przechowywania opakowania (nie tylko pojedynczej gumy, ale też tego zafoliowanego kartonika, albo i większej paczki) ma wpływ na gumy. kolejnym faktem jest to, że jest zdecydowanie większa szansa na kupienie opakowania dobrze przechowywanego w aptece, niż w lokalnym monopolowym z przyciasnym magazynem na wszystko.

to są tak zwane pierd.olone fakty. możesz je olać tak jak, np. kask na motocyklu, ale to wciąż będą fakty.

INSOMNIA
 Wysłana - 29 listopad 2013 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

Wniosek jest jeden

Rvchac bez ehehe

maciej8222
 Wysłana - 29 listopad 2013 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wyraziłem opinie, że gumki kupione na allegro w mojej ocenie niczym nie różnią się od tych kupowanych w aptekach/supermarketach itp. To była tylko moja opinia.
Więc się nie bulwersuj chłopcze, bo ci gumka w majtkach pęknie.

MateuszXVX
 Wysłana - 30 listopad 2013 01:52      [zgłoszenie naruszenia]

Passante to angielska firma produkująca gumy. W necie zgarnia dobre opinie ja się z tym nie zgodzę. Jak dla mnie wydają się ciasne i gorsze jakościowo. Strasznie ****a mocno uciskają serio przetestujcie durex i passante i jest różnica. No i ogólnie mają milion rodzajów i kolorów na c*** to komu Lepiej walić beż

My arms keep missing you
Who's been kissing you
since you went away...

sweterrr
 Wysłana - 25 styczeń 2014 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

z racji tego, że jestem sexoholikiem i pieprze się ze swoją dziewczyną nagminnie.. to po prostu robimy to BEZ prezerwatywy, bo bym ****a zbankrutował.. raz na miesiac kupie opakowanie, ale to idzie podczas jednej nocy- i jaki w tym sens?

BESTIA ZE WSCHODU

Bany_
 Wysłana - 5 sierpień 2014 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

panowie, mialem juz zamawiac na allegro ale mnke skutecznie zniecheciliscie. jak bede kupowal w aptece to zbankrutuje.. uzywa ktos conamore i podzieli sie opinia? przynajmniej tanie sa %))

no i widze ze duzo osob zachwala fioletowe durex elite, gdzie je moge nabyc? dotychczas uzywalem fetherlite elite ale daja c***owe doznania. poki co najlepiej pod tym wzgledem wypadaja durex classic

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2014-08-05 11:37:16

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2014-08-05 11:38:54

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 84 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

**Prezerwatywy**

Strony: 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84