FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 546 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
/ang/ Pomoc w napisaniu kilku prostych zdań 
[powiadom znajomego]    
Autor "/ang/ Pomoc w napisaniu kilku prostych zdań"   

kozak141
 Wysłana - 8 listopad 2010 17:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Potrzebuje pomocy w dopisaniu jeszcze kilku sensownych zdań. Temat to Computers in Entertainment. Dodam, że angielski jest moją piętą achillesa. Oto co naskrobałem:

Nowadays computers are everywhere. In education computers help students to perform for example mathematical operations and improve their maths skills.

in school we have access the internet and now we can be online in any place.
But in my opinion in enertainment camputers are the most useful.
Computers are the center of home entertainment - that is truth
Now we can watch every film online when we have time and where we want for example in our bed.
We can download favorite songs and burn CD's
We can also take a few photos and edit at computer in photoshop or paint :D
Of course we can download films and burns DVD's or watch movies on a DVD.?

Proszę o pomoc w napisaniu jeszcze kilku ciekawych zdań. POzdrawiam

Jillian
 Wysłana - 8 listopad 2010 20:46       [zgłoszenie naruszenia]

ja bym film zastapila movie albo video....nie znam nikogo angielskojezycznego ktory urzywa "film"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

/ang/ Pomoc w napisaniu kilku prostych zdań

Warto przeczytać: :):):)sprawdzenie:):) | przetłumaczenie..;/ na angielski | prosze o przetłumaczenie zdań na niemiecki | Mogłby mi ktos to sprawdzic %) SOGI OCZYWISTE | [ang] sprawdzenie Passiv | Potrzebujecie zadania z Rosyjskiego wpadajcie tanio i szybko ! | przetłumaczcie ogłoszenie PROSZE! | przetłumaczyć z polskiego na ang! | [ang] reklamacja do sprawdzenia | INGLISZ LETHER | List formalny z angielskiego zadanie domowe | [ang] reklamacja do sprawdzenia PROSZE sprawdzcie!!!! | Tlumaczenie listu z polskiego na angielski | Nauka hiszpańskiego- jak? | Sprawdzenie listu formalnego | Niemiecki [List do Koleżanki z Hamburga] | Maj-kel | bernardx | Maj kel | testy do policji | TheStifler | Stifler | ile lod??w | bejsbol?wka | chor?.zy | nuru masa?? | przygody kuku?,ka | szale? czaki | Aneta Piotrowska | torba na rami? | gmc typhoon | lg l5 | wulin | Loker Rapmajster | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.