FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2865 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
:[ 
[powiadom znajomego]    
Autor ":["   

icefruit
 Wysłana - 23 październik 2008 19:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam nie wiem czy pasuje to do dzialu ale chooj z tym.Mam 18 lat i w sumie od 3 lat zero kontaktu z ludzmi nie chodze na zadne imprezy bo niby z kim i pozatym chodzbym chcial gdzies isc to kasy na to nie mam;/,nawet fona nie mam;/ i gdzie tu isc.Mam duzo roboty bo mieszkam na wsi i tyram w tym za***anym polu i gowno z tego jest tak naprawde.Do tego mam pelno kompleksow^^,kiedys bylem gruby i maly potem jak podraslem to wykonywalem coraz ciezsze prace to schudlem,ale wtedy wlasnie zauwazylem ze mam mega chude kosci!! 16 w nadgarstku!!!miazga!!panienki maja wiecej;/to chooj zaczolem cwiczyc chociaz silki na oczy nie widzialem;/ jakos udalo sie dotrzec do tego 38 na rzezbie.no tak pozatym to ryj mam z***any moim zdaniem,jak sie urodzilem to juz zostalem u panienek przekreslony,nawet do nich nie proboje startowac bo i tak nie mam szans,wdoadtku biedny jestem.Jak by tego bylo malo to sie jeszcze rodzice ciagle kloca mam tego serdecznie dosyc! nie chce tego wysluchiwac matko wiecznie sie o cos czepie o byle ******ly no nie da sie!dzis np;stary wy******lil w szale pare krzesel przez okno;/ogolnie to nieraz mam ochote mu przy******lic itd.Powiedzialem im z milion razy ze jak tylko zaczne pacowac to ********lam z tego gowna i bede mieszkal sam i bede mial swiety spokoj.Sytuacje mam choojowa inni to maja ****a fajne zycie a ja musze miec takie z***ane;/.Jak widze innych kolesi to ****a smutek nie pojety mnie ogarnia,ladny ryj,kasy dosc,panienka zawsze chcialem miec blisko osobe,inni to nie wiedza co maja;/.Dobra koniec bo duze tego sie chyba zrobilo i pogmatwane...no ale nie napisalem wszystkiego co chcialem...

jaboss
 Wysłana - 23 październik 2008 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ten dział.

Sotsu
 Wysłana - 23 październik 2008 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Musiałbyś z kimś porozmawiać problemy w rodzinie są głównym czynnikiem,który wytwarza tak naprawdę w Tobie wielki smutek do wszystkiego.

Uwierz mi to,żę jesteś ze wsi nie przekreśla Cię u dziewczyn być może tylko u tych,któe mają kompletnie nasrane w głowie.
Każdy rozsądny człowiek wie,że niemasz wyboru ma się rodziców jednych.Poza tym te dziewczyny,które wyśmiewają Cię,że jestes ze wsi nie zdają sobie sprawy,żę i one mają korzenie,które pochodzą także z takich rejnów.

Postaraj się spojrzeć na swoje plusy to,że możesz wyjść na dwór i sobie pospacerować i pomysleć o pewnych sprawach.

Moim zdaniem musisz z kimś porozmawiać kto Cię zrozumie i da Ci kilka rad

Czy możemy zmienić świat ?

jakub891
 Wysłana - 23 październik 2008 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

poka zdjecie.

szósty zmysł.

Znawca -

morswinek
 Wysłana - 23 październik 2008 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

generalnie na wszystko z Twojej wypowiedzi, icefruit, oprócz problemów z rodzicami mógłbym odpowiedzieć: przestań pier...lić

nie musisz mieć pieniędzy żeby spotykać się z ludźmi;
dziewczyny nie lecą na kasę;
ludzi poznaje się za darmo, powietrze jest jeszcze za darmo;
wygląd ma z d... znaczenie, bo jak kobieta się w Tobie zakocha to weźmie Cię takiego jaki jesteś;
patrzenie na innych i zazdroszczenie im nic Ci nie da, chyba że wolisz na nich patrzeć i nauczyć się jak do tego doszli.

zmiana jest jedyną rzeczą stałą

Znawca -

.WZY.
 Wysłana - 23 październik 2008 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Najbardziej w porządku osoby w życiu jakie znam mieszkały/mieszkają na wsi

azda
 Wysłana - 23 październik 2008 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

dziewczyny nie lecą na kasę

stary (do autora) ogarnij sie
pjerdol wszystko cały ten zamęt w którym tkwisz.
Pokonaj granice ,przebij sie do ludzi. NIe masz z kim isc do klubu??? idz sam . poznasz tam ludzi z którymi bedziesz chodził
NIc straconego gościu ,zycie Ci sie dopiero zaczyna
nie daj sobie zaprzepascic szansy
zastanow sie
ILE RAZY MA SIE TE 18 LAT???

WŁASNIE dlatego zyj działaj pij pal i podrywaj laski

Problemy z rodzicami ? hmmmm
nie mozesz sobie z tym poradzic??
idz do psychologa
stary nie ma co sie wstydzic, sam smigałem do psycholożki i mi wiele uswiadomiłą
i wcale sie tego nie wsytdze

zycie nie jest takie straszne tylko patrz optymistycznie
zawsze jest tak ze BURZA - SŁONCE I TAK wkóko
wiec nie łam sie
i JEDZIESZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
PZDR
i powodzenia w pokonywaniu granic

i USMIECHNIJ SIE DO ****Y NEDZY

" no tak pozatym to ryj mam z***any moim zdaniem ,jak sie urodzilem to juz zostalem u panienek przekreslony,nawet do nich nie proboje startowac bo i tak nie mam szans "

WIDZISZ i to jest włąsnie Twoj problem
masz z***any ryj TWOIM ZDANIEM
nawet niePROBOJESZ podbijac a wiesz ,ze nie masz szans

dałem Ci cos do zrozumienia sproboj to skumac
no chyba ,ze to prowokacja

Zmieniony przez - azda w dniu 2008-10-23 23:27:04

Zmieniony przez - azda w dniu 2008-10-23 23:27:37

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

Bonn
 Wysłana - 23 październik 2008 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

kwestia podejscia. sam jestem suchy jak patyk. przy 204 waze jakies 70 kg i jakos na brak zainteresowania plci przeciwnej nie narzekam. wszystko tak naprawde zalezy od ciebie. jezeli zle myslisz o sobie i nisko sie cenisz - to naprawde widac po mowie ciala, po tym jak mowisz. wiecej pewnosci siebie

Zmieniony przez - Bonn w dniu 2008-10-23 23:31:41

[soundcloud.com/bonn_syndromm]
[http://www.last.fm/user/e_l_f]
[http://www.facebook.com/profile.php?id=100001212875135]

.WZY.
 Wysłana - 23 październik 2008 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ja z kolei przy 175cm waze 89 kg
i to nie sa miesnie tylko tłuszcz

i tez nie narzekam

Viverna
 Wysłana - 24 październik 2008 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

nie wszystkie laski leca na kase. te ktore na kase leca sa bezwartosciowe zazwyczaj albo bardzo puste.

mezczyzna nie musi byc "ladny", wystarczy ze ma "to cos". i tym czyms nie musi byc rzezba, gruby portwel, ciuchy czy cokolwiek materialnego. tym czyms jest osobowosc.

to naturalne, ze w pewnym wieku nie da sie patrzec na rodzicow, srodowisko wpienia a swiat zawsze jest przeciwko nam. nie bede doradzala prawnych rozwiazan dot. rodzicow i ich zachowania. ale doradze co innego - wies jest najlepszym chyba srodowiskiem na hobby. dlaczego?bo skupia mlodziez z podobnymi problemami w dosc malej grupie, malej wystarczajaco by moc zainicjowac cos ciekawego:) moze jakies sporty walki, moze kolarstwo, moze bieganie - cokolwiek:) i wtedy nie dosc, ze rozwiniesz sie sam ale i twoje szanse na poznanie panny wzrosna

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

azda
 Wysłana - 24 październik 2008 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

nie wszystkie laski leca na kase
nie wszysteki prawda
są jeszcze takie co lecą na samochody i ciuchy

serio stary jak sie jeszcze nie przekonałeś to chociaz Ci tego maksymalnie NIEzycze to i tak zobaczysz ,ze wujek aazda ma racje

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

:[

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: erich fromman-o sztuce milosci/ebook | Ah ta niezgłębiona seksualność..... | Problem ze soba - brak kontaktu z innymi ludzmi | czy imie ma znaczenie | potrzebny mi artykuł "Maszyna licząca a inteligencja" A.M. Turing | Ustawienia Hellingera | Dlaczego tak mało klasycznej filozofii? | Na szamańskich ścieżkach........ | Autohipnoza, medytacja itp | oobe, ld, new itp. | Szacunek | przemoc psychiczna | Chciałbym mieć takie problemy ... | Darmowe_przytulanie :D | wino na wigilijnym stole... | Autoregresing i Autorebirthing | natasz | i doser | footjob | temat sylwestrowy | snowee- | snowee | milosc przez kabel | milosc na odległość | kabel | zaburzenia osobowości f 608 | ryba | wsypał | cavinton | muay thai | mat_159 | wybielanie | pokłosie | enduro | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.