FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3722 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Humor
:))))) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor ":)))))"   

Vanderlei
 Wysłana - 30 grudzień 2001 21:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Idą dwa penisy przez miasto. Staja na pasach, patrzą, a po przeciwnej stronie stoi
wibrator. Na to jeden penis do drugiego:
- Ty, patrz, cyborg!

jagnik
 Wysłana - 30 grudzień 2001 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

wpada wiagra do baru i krzyczy:
-stawiam wszystkim

jagnik

Specjalista -

jagnik
 Wysłana - 30 grudzień 2001 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Polak ,rusek i niemiec jako jedyni ocalali z katastrefy lotniczej i wylądowali na bezludnej wyspie.Ponieważ nie mieli jedzenia postanowili że kazdy z nich co tydzień będzie sobie obcinał jaką cześć ciała ,którą nastepnie będą jedli aby nie umrzeć z głodu.Pierwszy był niemiec ,obciął sobie łape ,wszyscy ją zjedli i przez tydzień byli najedzeni .Następnie przyszła kolej na ruska ,który obciął sobie noge,zjedli ją i przez tydzień mieli spokój.Po kolejnym tygodniu przyszła kolej na Polaka. Polak zdjął gacie i wystawił na wierz kut*** ,na co rusek i niemiec:
-ooo super będą parówki
A polak zaczoł walic konia i mówi
-kur** nie doczekanie wasze ,lane kluski...

jagnik

Specjalista -

Vanderlei
 Wysłana - 30 grudzień 2001 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

buehehehehe za***iste

INSOMNIA
 Wysłana - 31 grudzień 2001 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

ja słyszałem wersje z zupą mleczną

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"

Znawca -

Borsuk
 Wysłana - 31 grudzień 2001 09:01      [zgłoszenie naruszenia]

buahaha:>

Moderator

jagnik
 Wysłana - 31 grudzień 2001 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ten jest taki sredni:

Pewnego razu młody ksiądz rozpoczoł prace w parafi.Na początek dostał zadanie spowiadania ludzi w konfesjonale,ale że był młody i nie wiedział jakie ma dawać pokuty proboszcz specjalnie dla niego zrobił zeszyt w którym były pokuty dla grzesznych ludzi.Ksiądz od rana spowiadał kolejnych ludzi i szło mu to dobrze dzieki zeszytowi którym sobie pomagał,w koncu po kilku godzinach podchodzi do konfesjonału młoda bardzo ładna dziewczyna ,klęka na kolanach(jak to zwykle bywa przy spowiedzi) i mówi:
-niech bedzie pochwalony
-na wieki wieków-odpowiada młody ksiądz
-ojcze zgrzeszyłam i chce za to odpokutować-mówi dziewczyna
-a co robiłaś moja droga
-zrobiłam chłopakowi laske
Ksiądz szybko otwiera zeszyt przelatuje wszystkie kartki ,ale pokuty na taki grzech nie ma.Troche zmieszany postanawia udać się do proboszcza i spytac o pokute za ten grzech ,przeprasza na moment dziewczyne i biegiem wylatuje szukać proboszcza.Szuka go po całej parafi ale nie może nigdzie znależć ,nagle widzi na schodach drugiego ksiedza którego postanawia się spytać o rade:
-przepraszam ojcze ale jestem tu nowy i chciałbym wiedzieć co proboszcz daje za robienie laski
-nie wiem co da tobie ale mi dał snickersa...

jagnik

Specjalista -

jagnik
 Wysłana - 31 grudzień 2001 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

ten też jest sredni:

wbiega naje**** facet do koscioła podczasz mszy i krzyczy:
-ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA IMPREZKE
cisza w kosciele a facet do księdza siedzącego w konfesjonale
-TY JAK SKONCZYSZ SRAĆ TO TEŻ PRZYJDZ...

jagnik

Zmieniony przez - jagnik w dniu 2001-12-31 10:29:48

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 31 grudzień 2001 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

Pojechał facet na giełdę, żeby sprzedać swoją 20-letnią syrenę ale brak było zainteresowania i wrócił do domu. Przez tydzień myślał i wymyślił, że naklei na syrenę napis SUPER TURBO. Na następnej giełdzie coś się ruszyło, prawie było dobrze ale jeszcze nie sprzedał - więc wymyślił sobie napis SUPER TURBO SEX. Na giełdzie zainteresowanie było ogromne i wreszcie zjawił się klient, który ciągle pytał:"Panie, co to znaczy SUPER TURBO SEX? A gość odpowiedział:"Jak Pan kupi to Panu powiem co to znaczy." Klient kupił i pyta:"No niech Pan powie co to znaczy". "SUPER TURBO SEX - to znaczy się bedziesz z nim ******lił do końca życia."

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 31 grudzień 2001 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Na Alasce Amerykanie spotykają dwóch Rosjan, którzy niosą na plecach dużego niedźwiedzia i pytają ich:
-"Grizly?". A Rosjanie na to:
-"Niet, strielali".

"Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobinę litości.
Ja jej nie mam, więc nie jestem bestią."

Draht.

Znawca -

Al_Bundy_2
 Wysłana - 7 styczeń 2002 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nowa jednoska w układzie SI: 1 Lepper - jest to masa zboża wysypanego na tory potrzebna do zatrzymania
pociągu.

Arthur Davidson, założyciel fabryki motocykli Harley-Davidson umarł i poszedł do nieba. Święty Piotr pyta się go w bramie niebiańskiej:
- Ponieważ byłeś dobrym człowiekiem możesz sobie wybrać takich kolegów w Niebie, jakich chcesz. Z kim chciałbyś się zapoznać?
Arthur odpowiada:
- Najpierw muszę się rozmówić z Panem Bogiem.
Zaprowadzili go do sali tronowej i Bóg uścisnął Arthurowi rękę. Na to Arthur mówi:
- Ty jesteś wynalazcą kobiety?
- Tak - odpowiada Bóg.
Na to Arthur:
- Twój wynalazek ma pare poważnych wad. Po pierwsze, robi za dużo hałasu na wysokich obrotach. Po drugie, wtrysk paliwa jest za blisko rury wydechowej. Po trzecie, koszty napraw i utrzymania sa ogromne. Na to Bóg wystukał
coś na komputerze i drukarka wyrzuciła statystykę:
- Popatrz mówi Bóg, możliwe że mój wynalazek ma wady ale więcej mężczyzn na nim jeździ niż na twoim!

Al_Bundy_2

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

:)))))

Strony: 1 2

Warto przeczytać: jeden ale mocny | Beasley | 99 absurdow swiata! | "pocałujcie w dupe" - prosba o pomoc | !!! ONETOWCY !!! Wymiatają :D | Konkurs na zdjęcie | onetowcy po finale :D | Gracie? W kamień, papier, nożyce? | Co takiego powiedział Materazzi do Zizou? | Poczuj sie jak Zidane | Smerfy i narkotyki | Psikus | OMG - FUUU | umiecie tak? | ...bo ******%-)i przez to radio... | matura | tematy prezentacji multimedialnej | dania | preeminent | playman | koszulki | książkiewicz | książkiewicz weronika | ultraviolet man paco rabanne | fryzur | fryzura | jabłczyńska | made in poland | rapidsharede | modele | sportowcy | hiszpania | mapa europy | Batman | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.