FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2086 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
===HISZPAŃSKI - różnice, dialekty ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "===HISZPAŃSKI - różnice, dialekty ..."   

WojTAS7
 Wysłana - 7 sierpień 2007 17:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich sympatyków języka hiszpańskiego

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości zapisać się na kurs językowy. Hiszpański bardzo mi się podoba - mam takie wrażenie, że brzmi bardzo wyraźnie, płynnie i nie ma problemów ze zrozumieniem, jeśli leksyka jest w porządku.

Czy hiszpański posiada (jak np. niemiecki ) jakieś dialekty i różni się w danych krajach ? /USA,Meksyk, Panama, Argentyna, Hiszpania.../

czy są może jakieś różnice w gramatyce, fonetyce...

Przyrównując np język angielski /USA, KANADA, AUSTRALIA, ANGLIA, IRLANDIA, SZKOCJA... /

W przyszłości być może osiedle się w ... Panamie , więc jestem ciekaw jak to wygląda w praktyce

Jeżeli ktoś coś wie, proszę pisać.

Z góry dzięki i pozdrawiam

renika
ARTYSTKA
 Wysłana - 7 sierpień 2007 18:26       [zgłoszenie naruszenia]

Językoznawcy wyróżniają następujące dialekty języka hiszpańskiego: amerykański-hiszpański, andaluzyjski, aragonese, hiszpański wysp kanaryjskich, castilian, murcian, navarrese. Jako standardu krajowego w Hiszpanii używa si wymowy północnokastylijskiej

i poczytaj tu:zasięg j. hiszpańskiego i różnice w dialektach
[pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_hiszpa%C5%84ski]

Tłumaczenia na priv.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

===HISZPAŃSKI - różnice, dialekty ...

Warto przeczytać: [ang] CAE - poziom trudności | Opis twarzy-błedy [niem] | prosba o prztlumaczenia na ang 3zdan | pytanko | Wish | WŁOSKI | [ang] krotkie tlumaczenie na angielski | [ang] tlumaczenie,2 fragmenty,prosze | prosze o przetlumaczeinie(franc) | Słownik ang-pol i pol-ang na komórke | [ang]prosilbym o przetlumaczenie na angielski:) | [niem] Kilka zdań do przetłumaczenia | Present Perfect | [niem] 2 zadania | 6 zdań [ang] | ktos do pomocy | sekty | MangoFusion | cipa | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.