FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5469 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
@($^(@$*^$*% w sklepie %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "@($^(@$*^$*% w sklepie %-)"   

qwe1239
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kurde ostanio sobie kupywałem spodnie... i za cholere nie mogłem wybrac, a było kilka sztuk do wyboru... wziąłbym wszsytkie ... no ale niestety były po 300 zeta prawie a ze bogaczem nie jestem to musiałem wybrac sobie tylko jedne ... no i tak z 7 par przeymierzałem z 15 min już i ni chvja ... nie mogłem sie zdecydować... zresztą ja zawsze tak mam
Przechodziła fajna laska tzn. klienta która obługuje sklep... jedna z kilku... i spytałem jak mysli... akurat miałem założone jedne...
No i sie zaczeło. Weszła do przymierzalni do mnie ja stałem w strone do lustra... a ona sie do mnie prztyliła... od tyłu...i włożyła rece pod koszylu ( cos w stylu macania )... ja zaskoczony sytacją powiedziałem ok to biore te obróciłem się do niej a ona sie do mnie przyblizyła no i namietny całus sie wykroił ... i teraz najgorsze..... nic dalej z Tego nie wyszła bo jakas pacjentka ją zawołała z tego sklepu gdzie pracuje

Laska nawet fajna...

Ciekawe jak by sie to skonczyło gdyby ta klientka jej nie zawołała.... pewnie bym sie za nia zabrał... ale kurva nie miałem gumy teraz zczaiłem dopiero... zreszta w sklepie przeciez jak to zrobic sadze ze nawet jak by nie zawołała jej ta pacjentka to i tak by nic z tego nei wyszło... no bo jak w sklepie ??

zreszta jak myslicie isc jutro kupic drugie spodnie ??

Jak to rozegrać... nie chcem sie z nią wiazac ale chetnie bym wiecie co

Jak ona jest taka otwarta ( po zaisntaniej sytajcji ) to zaproponowac jej wprost zeby do mnie wpadła i liczyc na to ze nie dostane w twarz tylko powie "tak" ???

Zmieniony przez - qwe1239 w dniu 2006-01-02 01:05:07

Andromedaa
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

Zbieraj na następną pare A tak serio - jak masz odwage i chęć to idź do sklepu i się umów.

Ekspert -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

A pozatym odbierz nowego bana. Zachecam do sprawdzenia IP, i kont tego uzytkownika.

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

rejtas
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

dawaj namiary sklepu

Extasy

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:24      [zgłoszenie naruszenia]

Sahar - Ty Go możesz sprawdzić bo jesteś moderatorem, My nie. Ale dobrze, że ktoś czuwa

Ekspert -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:27      [zgłoszenie naruszenia]

Androoomedo, zycie nie jest takie latwe. Moze jestem modem, ale na insomnii nie mam nic do powiedzenia .

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:28      [zgłoszenie naruszenia]

A co z tym jego IP, to Go zaraz podkablujemy

Ekspert -

qwe1239
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:30     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

qwe1239
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:32     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:40      [zgłoszenie naruszenia]

Wprawdzie to nie do mnie słowa, nie powinnam się wtrącać, ale .... przystopój z osobistymi wycieczkami !!

Ekspert -

qwe1239
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:44      [zgłoszenie naruszenia]

moze racja.... jestem za nerwowy... .
Ale naprawde wkurzja mnie ludzie, którzy mieszaja sie w takie rzeczy a nie ma pojecia o co biega.
Gdyby nie pewne osobniki z mojego otoczenia ( cos w stylu Sahar-a ), siedzace tez an forum... pisałbym normalnie na moim koncie ale nie moja wina ze sa tak powaleni ze zrobia mi nazłosc... i pozniej bede miał opinie "ruchacza" w swoim otoczeniu... jezeli do czegos wiecej ( czyt. prawdziwa miałosc ) z ta panna ze sklepu bo nigdy nic nie wiadaomo....
bo okaze sie ze dojdzie do czegos wiecej.... a ona bedzie mnie miałą za zwykłego wiadmomo

dla tego az dsotaje goraczki jak widze takich typów jak Sahar...

Zmieniony przez - qwe1239 w dniu 2006-01-02 01:45:59

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

@($^(@$*^$*% w sklepie %-)

Strony: 1 2 3 4 5