FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6588 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
[Art] Nocne nielegalne wyscigi uliczne Wawa %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "[Art] Nocne nielegalne wyscigi uliczne Wawa %-)"   

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 20:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

To lepsze niż seks. Kiedyś ci pokażę - obiecała "Ruda". Tej nocy wyły silniki, dudniła muzyka, facet w dresie przeliczał kasę. A ja przez chwilę nie wiedziałem, czy umarłem, czy żyję
To zawsze musi być noc. Miasto śpi. Ulice są puste. O to chodzi.Przy Puławskiej, Rosła, Radzymińskiej, al. KEN, moście Siekierkowskim, Świętokrzyskim i Grota-Roweckego parkują wypasione auta. Pod maską mają nawet po 500 koni. Tablice rejestracyjne zaklejone.

To świat streetracingu - nielegalnych wyścigów samochodowych. Wystarczy 400 metrów równego asfaltu, by rozpędzić auto do prawie 300 km/godz.

Stawki są różne. Można wyłożyć nawet 1,5 tys. zł. Z takich zakładów da się wyżyć. Najlepsi kierowcy i obserwatorzy mogą wyciągnąć 3 tys. za wyścig, w zależności od tego, ile osób obstawia i jak wielka jest ranga zawodów (kierowcy dostają 30-50 proc. postawionej przez widzów sumy). Przez ręce Rafała codziennie przechodzą tysiące złotych. Od zakładów pobiera 10 proc. prowizji. Z tego się utrzymuje. - Pamiętam wyścig na moście Grota. Wow! Stawki były niebotyczne - opowiada. - Zarobiłem wtedy pięć tysiaków, a koleś, który wygrał - ponad 20 tysięcy. Nie często tak jest, ale nie narzekam. Kto zarabia dziennie ponad 600 zł?

Toyota wygrała. Zarobiłem 180 zł, bo postawiłem tylko 100 zł. Rafał mnie obśmiał, że jestem cykorem.

Źródło: [miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,5664376,Nocne_nielegalne_wyscigi_uliczne_na_1_4_mili.html?as=3&ias=3&startsz=x]

Wybrałem tylko niektóre fragmenty z artykułu, w/g mnie najlepsze Po co pracowac skoro mozna sie scigac?
Chyba za duzo F&F ktos sie naoglądał

Wiem, ze w wawie sporo osob sie sciga, wiem gdzie ale nigdy nie widzialem zeby ktos sie sciagal dla hajsu... I ciekawe czy ludzie z AMW wogole wiedza o tym artykule

Pzdr, miłego czytania

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

bo fantazja fantazja bo fantazja jest od tego...

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

Izi-Krejzi
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

W Lublinie chłopaki ścigają się na motorach i mają na szyi stalowe linki przywiązane do motocykla żeby w razie wypadku nie być kaleką tylko na 100% zginąć.

Oczywiście większość na koksie

E:A w tym artykule zarabiają chyba więcej niż sam ESKA.

Zmieniony przez - Izi-Krejzi w dniu 2008-09-05 20:25:19

Podpis pod wypowiedziami
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyje&#

Mikami
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

W Lublinie chłopaki ścigają się na motorach i mają na szyi stalowe linki przywiązane do motocykla żeby w razie wypadku nie być kaleką tylko na 100% zginąć.

Oczywiście

KamilBTM

ggggtt
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe, a świstak siedzi i zawija w sreberka

Nieźle poniosło z fantazją pana redaktora

Doradca i Specjalista w dziale Motoryzacja...
[http://www.insomnia.pl/Honda_Civic_Coupe_6gen%2E-t579646.html]
[http://www.insomnia.pl/temat156226/]

Malevin
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wystarczy 400 metrów równego asfaltu, by rozpędzić auto do prawie 300 km/godz.

a ja mu wierze

ggggtt
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

A wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim?
Że społeczeństwo to łyka to jak ciepłe kluski i dlatego są takie stereotypy jakie są, ale nawet im sie nie dziwie, bo to co sie teraz dzieje na miejscówkach to po prostu dzicz, buractwo i jeden wielki piknik. Oczywiście nie wszyscy, ale taki obraz króluje wieczorami w większości miejsc.

Izi-Krejzi
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież nie jest dziwne że dziani goście którzy nie maja co zrobić za kasą szukają wrażeń.

Wojen nie ma,zdobywać jedzenia przez polowanie nie muszą a w kobietach tacy yuppies mogą przebierać.Całe życie w szkole,na studiach byli kujonami aż do tej chwili...

Obejrzeli "szybcy i wściekli" więc teraz zdobywają w ten sposób respect na dzielni

Podpis pod wypowiedziami
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyje&#

ggggtt
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Widac, ze nie masz pojecia o czym mowisz...

Izi-Krejzi
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel 2 lata temu dostał się na politechnikę i mamusia z tatusiem w nagrodę kupili mu cbr600(wcześniej miał MZ).Pół roku wcześniej rozbił beemke.Ale byli dziani i w dupach się poprzewracało więc kupili mu ten motor a chłopaczyna kozaczył 2 miesiące że ściga się,jeździ 200km/h itp.

W końcu jechał na zabudowanym te 200 i walnął w poldka,pogrzeb,biała
trumienka i koniec.Na własne życzenie.

Dla mnie tacy ludzie są pozerami bez umiejętności których stać na drogi sprzęt.I później na każdego kto ma np.ścigacza mówi się "dawca narządów".

Zmieniony przez - Izi-Krejzi w dniu 2008-09-05 22:06:22

Podpis pod wypowiedziami

everr
złamane serce
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

swego czasu jak lezalem w szpitalu byl tam facet ktory x tak ktorys raz do szpitala przyszedl i czekal na jakis narzad. i mówil do lekarza ze tej wiosny juz nie przezyje i ze ciagle nie ma narządow. lekarz mu powiedzial ze sezon sie zaczal i ze niedlugo bedzie i rzeczywiscie po tygodniu/dwoch sie jakis chlopaczek zabil i zrobili facetowi operacje

za duzo szybkow to swoja drogą. ale swego czasu czytalem art gdzie byl opisany wypadek kolo lublina chyba jak dwoch typow na motorach na opuszczonym pasie startowym lotniska robilo se pojedynek rodem z filmow w sensie jechania na siebie i ktory pierwszy skreci. obydwaj zgineli, jeden chyba student, drugi wlasciciel firmy

w mojej okolicy tego nie zaobserowalem. chodz jest jedno miesjce gdzie sie takie matoly zelusiowe spotykaja razem ze swoimi super 150km furami i blond lachonami, siedza pol nocy wokol aut i sie chwala co ostatnio w nim zrobili. kiedys tam do nich wpadne, jak bede mial czym i zobaczymy ile sa warci

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

[Art] Nocne nielegalne wyscigi uliczne Wawa %-)

Strony: 1 2 3 4