FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 460 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
[FIZ] ELEKTROSTATYKA - przyciąganie się kondensatorów 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "[FIZ] ELEKTROSTATYKA - przyciąganie się kondensatorów"   

Reason_RW
 Wysłana - 2 styczeń 2008 19:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Takie krótkie pytanie. Jak policzyć siłę przyciągania się dwóch kondensatorów naładowanych różnoimiennie? Narazie wiem, że wzór Coulomba odpada. Pomoże ktoś?

[reason90.digart.pl] <-- fotografia, amatorszczyzna, zapraszam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

[FIZ] ELEKTROSTATYKA - przyciąganie się kondensatorów

Warto przeczytać: [MAT] Obliczenie kąta. | mnożenie tablicowe [w odniesieniu do macierzy] | przekątna prostopadłościanu, pole pow. bocznej | [mat] pole trojkata | [fiz] elektrostatyka | Zadanie?? | pomocy! podstwy konstrukcji maszyn | chemia - mole | Matematyka - moje byc albo nie byc | genetyka - szukam: korepetycje, okolice Opola | Olimpiada biologiczna. | Geografia | nierówności wykładnicze | [chem] Proces Prania | MIERNIK UNIWERSALNY /elektronika i elektrotrchnika/ | Odczytania z Tablic do projektowania konstr. stalowych | Lagerfeld | w jakim banku konto | gdzie kupić buty | buty promocja | auto do 20 tys | filip_o5 | bezrobotni | przegrańcy | homo | czarne buty | rowerowe | thong | celebs | maffka | praca w szwecji | Rozk?ad normalny liczby sygna??w o awarii docieraj?cych do punkt?w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz?dzenia elektroniczne | Niesmia?o?? | nie lubi? je?? musli z mlekiem | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.