FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 736 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[K] Honda Civic IV gen 
[powiadom znajomego]    
Autor "[K] Honda Civic IV gen"   

Ygor
 Wysłana - 11 marzec 2009 14:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
Sam jeżdżę 6genem którego niedługo sprzedaję. Potrzebuję auto na przeczekanie az zakupie auto docelowe, a przy okazji pojezdzic ma nim moja kobieta.

Moje wymagania :
* Warszawa i okolice, cena w okolicach 2-3 kpln (oczywiscie moze byc mniej i wiecej wszystko zaleznie od stanu auta - w granicach rozsadku)
* Dobry stan techniczny (auto ma jezdzic , bez zadnych akcji w stylu wybite zawieszenie , wydmuchana uszczelka , zepsuta skrzynia etc - ma byc sprawne, bezpieczne i brac mozliwie niewiele oleju [jak na Honde ]) ew jakies *******ki w stylu ze szyba sie nie pouszcza etc dopuszczam
* co do bezwypadkowosci nie mam zludzen ze auto w tym wieku i za ta cene bedzie nie bite itd itp , ALE auto ma byc bezpieczne - spawane podluznice , zostawianie 4 sladow, składaki i tym podobne nie wchodza w gre
* blacha moze byc w stanie srednim lub slabym zeby tylko sie nie sypala jak sie drzwiami trzasnie - jw wszystko w granicach rozsadku. Nie interesuja mnie jakies siatexy , spojlery plugi itd
* z wyposazenia interesuje mnie wspomaganie przede wszystkim

To chyba byłoby wszystko... wypisałem tę całą listę życzeń nie dlatego że oczekuję bóg wie czego za małe pieniądze ale po to zeby nie dostawać niepotrzebnych maili z ofertami które z miejsca bym odrzucił. Nie oczekuję pięknej lśniącej fury , ale auta na którym można polegać , i żebym nie bał się o kobietę dając jej kluczyki, nie chcę też kupować auta do remontu bo na tym różnie można wyjsć.

Oferty najlepiej na maila ygor@o2.pl - nie podaję telefonu bo 75 % dnia poruszam się po miejscach gdzie nie ma zasięgu prosze o oferty ze zdjęciami.

Pozdrawiam,
Igor

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[K] Honda Civic IV gen

Warto przeczytać: [sprzedam]se t630 bdb stan | [sprzedam] Eminem, d12- kasety | [Sprzedam] VW GOLF IV 1,9 TDI - dobra cena | LOTTO STADIO | [KUPIĘ]Prawo ADM , Samorząd terytorialny | Kto chce BMW E-36?.... | siemens c65 | Bransoleta uzywana na sprzedaz | Sprzedam tanio srebrna bransoletke !!! | KUPIĘ panel przedni od tunera unitra 211D [srebrny] | [Sprzedam] laptop ARISTO | Bilety na MS | warsztaty uwodzenia NLS wywierania wpływu NLP i hipnozy | >>*Kolczyki REKODZIEŁO*<< | [SPRZEDAM] Nokia 6230i & 6680 | Części do Białorusa-co ile kosztuje? | sex spotkanie | pamięć | chemia proszek | illy 26 | 3,4 DMMC | zasady | premium | rodzaje miłośc | horytnica | kemp | jaro | aralka | tygrysek_19 | minets | filmiki dla ćpunó | masturbacja analna | narkotyki i masturbacja analna | Amfetamina i dewiacja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.