FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 574 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[K] Monitor 
[powiadom znajomego]    
Autor "[K] Monitor"   

uuu...
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 15:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema insochvjki. Monitor potrzebuje LCD panorame najelpiej 19' lub wiecej. Ma ktos moze na sprzedaj ? Siano jakie mam to okolo +/- 300 zl. Szukalem czegos nowego ale za ta kwote to....

==PIZDA OGJEŃ KLAN==

HALA MADRID !!! WIELKI REAL MADRYT !!!!!!!!!!!

hassarol
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

LG Flatron W2052TQ - 20,1', mało używany tylko jeden pixel się zawiesił i świeci mocniej (hot pixel), wada do zlikwidowania :P 310zł!

Widzieliście film "Catwoman"? To całkowita bzdura. Przecież gdyby rzeczywiście
skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,
wredne i samolubne. A do tego doszłyby jeszcze cechy odziedziczone po kocie...

uuu...
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie mialem dopisac ze monitory z wypalonymi pixelami , zawieszonymi mnie nie interesuja bo wisz jak jest... . Uszkodzenia typu ryski na obudowie , otarcia to w sumie kolo chvja mi lataja takze takie cos mi pasi

Zmieniony przez - uuu... w dniu 2010-09-20 15:53:26

==PIZDA OGJEŃ KLAN==

HALA MADRID !!! WIELKI REAL MADRYT !!!!!!!!!!!

isnah
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/%5BS%5D_monitor-t645737.html]
takiej okazji nie mozesz przegapic!!

isnah <-> hansi

'zobaczy konkret zrobionego kolesia i nogi jak automaty' by preeminent

Neptys
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 17:13       [zgłoszenie naruszenia]

mam 19 lg L192WS za 250 puszcze jezeli znajdziesz zyda na kompa w temacie z targowiska

Nie probuj zrozumiec...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[K] Monitor

Warto przeczytać: [S] Lee Dexter Relaxed Narrow | Kupię TORBĘ NA LAPTOPA (13-15") | kawa marcepanowa niederegger | żeby cycuchy były jędrne ;) | "Death Magnetic" Metallica - stan idealny | Gitara Squier Stratocaster | Lekka kurtka House | Lekka kurtka jesienna Reserved | [S] Kurtka snowboardowa / zimowa BURTON System Jacket | ODKURZACZ BEZWORKOWY ZELMER 01Z010 GALAXY HEPA | Kupię telefon stacjonarny | Sprzedam PSP | [s]Podreczniki szkolne + słuchawki z mikrofonem | PERFUMY PACO RABANNE 1 MILLION,ARMANI ACQUA DI GIO,JEAN PAUL GAULTIER,ARMANI CODE | felgi audi | Podzespoły do kompa komplet | legginsy | koks kokaina | kokaina | aleah x | aleah | australia | whisky | tv pci slot za darmo | PCMCIA karta | miss mokrego podkoszulka | bsp | wok | test 2 | ludzie godni | studniowka | korzewski | the walking dead | honda prelude | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.