FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3754 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[KUPIĘ] Opel Omega B, Mazda Xedos 6, BMW 525 e34!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "[KUPIĘ] Opel Omega B, Mazda Xedos 6, BMW 525 e34!!"   

Batman..
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 22:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak jak w temacie. Auto musi mieć klime, pelną elektryke, rozsądny przebieg, żadne kombi i nie białe, oferty można słać na maila: bmw_318i@o2.pl

Inne propozycje też rozważe. Roczniki Omegi 94-96, Xedos 93-96 BMW 92-95

booe
biały miś
 Wysłana - 7 maj 2005 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

mogę ci swoją sprzedac za 22 tys, omega b (95) mv6, fabryczny optyczny tuning carlsona, fele 18 + zimówki, wyposażenie pełne prócz nawigacji, czarna (skóry również czarne). jak jestes zainteresowany wrzuce jakies foty. samochód jest bezwypadkowy i w 100% sprawny (wymiana filrtów, oleju, cewki, przewodów w n, klocków hamulcowych) serwisowałem go w oplu, sprzedaje bo chce dołozyć i kupic nowszy

Zmieniony przez - booe w dniu 2005-05-07 11:14:01

Duralas
 Wysłana - 7 maj 2005 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

dawaj pochwal sie

bunchet
 Wysłana - 7 maj 2005 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

Batman..
 Wysłana - 7 maj 2005 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Przy okazji zdjęcia możesz wrzucić, ale 3.0 dla mnie za duży, 2.5 V6 będzie za duży ale jakoś przeboleje!! Ale dzieki za propozycje!!

booe
biały miś
 Wysłana - 8 maj 2005 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

duzo nie spala

Batman..
 Wysłana - 8 maj 2005 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

Dziś na giełdzie zainteresowała mnie Mazda 929 silnik bodajże 2.5 piękna kremowa skóra instalacja gazowa rocznik auta bodajże 94 cena do uzgodnienia ale facet skory był do gadki!! I piękna była jeszcze Lancia Kappa 2.0 z gazem rok 96-97 gaz sekwencyjny pełna opcja za 14,5 do rejestracji!!

Batman..
 Wysłana - 23 maj 2005 22:15       [zgłoszenie naruszenia]

Odświerzam. Szukam cos ciekawego przede wszystkim Opel Omega B albo cos w podobie na wypasie.Możeskóry nie być. Silnik minimum 136 koników. Chętnie polski NOS!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[KUPIĘ] Opel Omega B, Mazda Xedos 6, BMW 525 e34!!

Warto przeczytać: koszulka ADIDAS za nicałe 15 zł!!! polecam | sprzedam prezntację lub napiszę | photoshop | PREZENTACJA Z POLSKIEGO | Poszukuję prezentacji | Torba Puma NOWA- sprzedam | Sprzedam - artykuły z Indii | SPRZEDAM CIUCHY Z UK | Nokia N70 (512MB) - bez simlocka z Nokii Poland | MAZDA 323F 94' 4200 zł | Oficjalne polo Ferrari - Oryginał!!! | T-Shirt Roca Wear - Super!!! | ECKO UNLTD THE BLOCK BUST | Felga do merca, radio, skrzynia jbl | [K] SZUKAM IMPORTERA PERFUM | Kurtka Reporter | moj eks ma inna | gdańsk | windows 7 | opis zlamania obojczyka | gracjan rostocki | misiu wypadek | dziewczyny plaża | seks szkoła | pośrednik ubezpieczeń | spadek | nocleg | Anna Ilczuk | masturbator | postanowienia na rok 2013 | postanowienia | pakosińska | lpg | akademia obrony narodowej | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.