FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 770 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[KUPIĘ] Stary laptop 
[powiadom znajomego]    
Autor "[KUPIĘ] Stary laptop"   

komandor64
 Wysłana - 2 lipiec 2010 19:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Szukam jakiegoś starszawego laptopa o niewyśrubowanych parametrach. Starczyłby mi procesor do 300 MHz (może być nawet Celeron), pamięć do 128 MB, grafika nie ważna, zasilacz (zewnętrzny albo wbudowany), port LAN (!) albo chociaż slot PCIMIA), fajnie by było jakby nie trza było żadnej przelotki do podłączenia dysku tylko zwykłe ATA.

Potrzebuje tak leciwego sprzętu do zbudowania małego terminalu do download`u (calość by stała na debianie 5 albo win 2000 albo okrojonym XP).

Jakby ktoś z Szanownych Forumowiczów miał takie coś na stanie to prosiłbym o kontakt. Zaręczam, że na pewno byśmy się jakoś dogadali

Kontakt: tutaj lub 10452612 (GaduGadu)

Requiem...

Rebcio
Motomysza
 Wysłana - 2 lipiec 2010 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

mam HPeka OmniBook 900 na sprzedaż

o takiego o [allegro.pl/item1099733036_hp_omnibook_900.html]

Zmieniony przez - Rebcio w dniu 2010-07-02 21:34:30

komandor64
 Wysłana - 2 lipiec 2010 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Eee... nie mam zamiaru wydawać więcej niż 70 dych + kw

Requiem...

leon10528
 Wysłana - 3 lipiec 2010 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

to faktycznie kupisz sprzęcior porządny za tą kase

YHYHYHY!

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 lipiec 2010 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Jak tyle chcesz wydać, to mogę Ci zmienić nazwę tematu z "[KUPIĘ] Stary laptop" na "[KUPIĘ] Nowy kalkulator"

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Znawca -

leon10528
 Wysłana - 3 lipiec 2010 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

eee smierciu nie przesadza,na takiego lapka go może bedzie stać [allegro.pl/item1089012583_agatka_laptop_komputerek_promocja.html]

YHYHYHY!

komandor64
 Wysłana - 3 lipiec 2010 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdą jest, że forumowicze z inso mają problemy z czytaniem i zrozumieniem czytanego tekstu. No cóż... Dla niektórych nauka zatrzymała się na klasach 1-3 szkoły podstawowej.

W pierwszym poście przedstawiłem jakie mam wymagania co do sprzętu i do czego głównie będzie mi on potrzebny. Więc nie widzę sensu w polecaniu mi zakupu urządzenia przewyższającego 3-krotnie moje wymagania. Idiotyzmem również jest proponowanie jakichś edukacyjnych zabawek. Wróć drogi userze z powrotem do klocków Lego albo lalek Barbie (skłaniam się ku temu, że raczej bawiłeś się tym drugimi zabawkami).

Requiem...

leon10528
 Wysłana - 3 lipiec 2010 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ok,wracam do lega, a ty chyba nie znasz inso

i nadal polecam lapka podanego wyżej przeze mnie

YHYHYHY!

FenixBAN
 Wysłana - 3 lipiec 2010 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest Piaskownica. Jak już doradzacie to bez gnicia.

70dych = 700zł

Zmieniony przez - FenixBAN w dniu 2010-07-03 15:39:22

GNICIE BRODA
Grupa Terespolska

leon10528
 Wysłana - 3 lipiec 2010 15:40       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[KUPIĘ] Stary laptop

Warto przeczytać: Fajne Koszulki Nike airMax Puma i Adidas!! Okazja warto | Sunrise 2009 - bilet na sobote tanio !!! | OLYMPUS E-420 + Dwa obiektywy NOWY!! Torba +8GB! | bransoletka | Halówki Joma Doble Penalty | Puma 3 time lo | sprzedam Metal Gear Solid 4 (PS3) | Kupię płyty | srebrny zestaw | Kawa Nescafe z USA | SPRZEDAM CIEKAWE DOMENY | Sprzedam Sean John Unforgivable 125ml | Stroje kąpielowe. kolekcja 2009 | INTELLIMOUSE EXPLORER 3.0 + SteelPad Qck TP + Steam:CS | Perfumy-super jakośc | Drążek rozporowy (do ćwiczeń) | opowiadanie korepetycje | Prawiczek | wiersz erotyczny | sex rodzina | sex z mamuśką | rodzinna orgia | m jak milosc 1307 | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | mama sex opowiadania | iPhone 6s | edyta herbus | mara karpacz puck | m jak milosc1310 | pierwsza milosc 2519 | vood tvp pl m jak milosc | sex z kobieta po 50 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.