FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 686 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[KUPIE] LCD do 3310 
[powiadom znajomego]    
Autor "[KUPIE] LCD do 3310"   

witeq
 Wysłana - 25 lipiec 2005 17:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
Interuje mnie wyswietlacz lcd do nokii 3310/3300, najlepiej czerwony, lub w koniecznosci niebieski. Oczywiscie z głosniczkiem, plytka montazowa, membrana, metalowe styki wywwietlacza.
Cena jaka jestem w stanie dac to 14zl, na allegro takie chodza od 17 do 24zl NOWE, mnie interesuje niekoniecznie nowy, moze byc uzywany, lecz niezniszczony, bez zadnych rysek.
Moze masz swoja stara nokie 3310 z czerwonym wyswietlaczem i nie masz co z nim zrobic ;)
na allegro mi zablokowali konto, bo kupilem w jeden dzien 3 rzeczy za zlotowke i mysleli, ze to tylko dla komentarza, wiec z allegro raczej nie kupe

.......:::::::Tchórz umiera tysiąc razy, a bohater tylko raz:::::::.......
[http://www.jokaroo.com/ecards/funnymovies/madsoccerskills.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[KUPIE] LCD do 3310

Warto przeczytać: PEUGEOT 405 1.6 GRI | buty ADIDAS MARATHON 26,5cm wkladki | Kupię Silent Hill 2 | SPRZEDAM LUB ZAMIENIE A55 I MP3 NA TEL Z KOLOR | GŁOSNIKI SAMOCHODOWE PIONEER 20 CM 240 WAt | M7 YSL 50 ml,sprzedam | Sprzedam szczeniaka (Labrador) | Blood II i czapka US MARSHAL | ULTRACIENKI DISCMAN z gornej polki ;) zapraszam | Sprzedam 37 numwerów CD-Action + CD & DVD | Sprzedam teleskop astronomiczny !! | Kupie końcówke do wspawania | Fobus kabura | Kupie StarGate SG-1 [Sezony1-9 na DVD] | Poszukiwani redaktorzy do serwisu informacyjnego | ADIDAS ADI RACER (tuscany) - ORYGINAŁ + GWAR. za 189 PLN !!! | zakup mieszkania | racjonalista | sexmasterka | coachingowy rak | ilu facetów naraz wytrzyma kobieta w sexie | bananowcy | alina krawczyk | danuta norek | Mała aniolek | skafi | nagie selfi foty | pigułki spadek libido | różowa landrynka | katarzyna pakosińska | kozakov | poród | opowiadanie erotyczne mama | mama wesele żona rotyczne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.