FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 672 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[KUPIE] LCD do 3310 
[powiadom znajomego]    
Autor "[KUPIE] LCD do 3310"   

witeq
 Wysłana - 25 lipiec 2005 17:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
Interuje mnie wyswietlacz lcd do nokii 3310/3300, najlepiej czerwony, lub w koniecznosci niebieski. Oczywiscie z głosniczkiem, plytka montazowa, membrana, metalowe styki wywwietlacza.
Cena jaka jestem w stanie dac to 14zl, na allegro takie chodza od 17 do 24zl NOWE, mnie interesuje niekoniecznie nowy, moze byc uzywany, lecz niezniszczony, bez zadnych rysek.
Moze masz swoja stara nokie 3310 z czerwonym wyswietlaczem i nie masz co z nim zrobic ;)
na allegro mi zablokowali konto, bo kupilem w jeden dzien 3 rzeczy za zlotowke i mysleli, ze to tylko dla komentarza, wiec z allegro raczej nie kupe

.......:::::::Tchórz umiera tysiąc razy, a bohater tylko raz:::::::.......
[http://www.jokaroo.com/ecards/funnymovies/madsoccerskills.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[KUPIE] LCD do 3310

Warto przeczytać: orientacyjnie | pogonie łupa | [K] | torebki damskie na sprzedaż posiadam | Perfumy prosto z światowej rozlewni ! | sprzedam doladowania do kazdej sieci taniej | Armani Diamnods | Sprzedam MP4. Tanio!! DIGITAL MP4 PLAYER | [S] 40zł w bwin | [S] NY Black New Era 59 FIFTY 7 3/8 Yankees (full cap) tanio | sprzedam se c901 | [s] buty firmowe | sprzedam plyte warszawski deszcz - powrocifsz | [ s ] Buty snowboardowe elan rozmiar 43 | [ s ] Zestaw XENON HID H7 6000K | [S] Wiązania snowboardowe Nitro Raiden Strike TANIO! | wiek kostny | hazel | CÓRKA PREZYDENTA | aktorki polskie nago | znane polki nago | polskie gwiazdy nago w filmie | zaspokój swego ukochanego | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone nragmenty granicy | pachniewicz | SaharVS | haydes | mello | majtki | zaskórniki | wągry | usuwanie | wirtualny kantor | walutomat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.