FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3347 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[NIEM] List do kolegi, pilne 
[powiadom znajomego]    
Autor "[NIEM] List do kolegi, pilne"   

Kaugumi
 Wysłana - 16 luty 2009 20:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hej jestem paulina muszę napisać list na niemiecki, a dopiero pierwszy rok uczę się tego języka i nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać. Temat: bierzesz udział w wymianie polsko-niemieckiej. wyślij do swojego niemieckiego partnera list w którym: poinformujesz go ile masz lat i jak się nazywasz, opiszesz siebie oraz rodzinę, napiszesz o swoim hobby i co robie w wolnym czasie, poprosisz o odpowiedzi zachęcisz do dalszej korespondencji. List po polsku :
Drogi Adamie
piszę do ciebie w sprawie wymiany, chciałabym cię bliżej poznać.
Nazywam się Paulina mam 16 lat. Pochodzę z Polski. Mieszkam w Łodzi. Chodzę do liceum. Jestem otwarta i lubię poznawać nowych ludzi.
Mam młodszą siostrę. nazywa się Wiktoria. Chodzi do szkoły podstawowej. Moja mama jest urzędniczką bankową. Tata jest właścicielem firmy budowlanej.
Moim hobby jest jazda na rowerze. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi i chodzę na imprezy.
Odpisz jak najszybciej, mam nadzieje że sie zaprzyjaźnimy, pozdrawiam
Paulina

Zapomnieć wczoraj, nie myśleć o jutrze i żyć ...

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 16 luty 2009 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie masz pojęcia nawet co się teraz będzie działo

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

vagans
 Wysłana - 16 luty 2009 21:39       [zgłoszenie naruszenia]

poniżej tłumaczenie, jak ktoś znajdzie błąd to proszę o poprawę pierwsze i ostatnie tłumaczenie za darmo, potrzebna mi kasa na piwko i inne jak coś to pisać to może pomogę

Lieber Adam,
ich schreibe an dir einen Brief, um von dem Schüleraustauch zu diskutieren. Ausserdem möchte ich dich näher kennen lernen. Ich heisse Paulina und bin 16 Jahre alt. Ich komme aus Polen und wohne in Łódź. Ich besuche eine Oberschule. Vom Charakter her bin ich offen und humorvoll und ich liebe neue Leute kennen zu lernen.
Ich habe eine Schwester, sie heisst Wiktoria. Sie besucht eine Schule. Meine Mutter arbeitet bei einer Bank und mein Vater ist Besitzer einer Baufirma.
Mein Hobby ist Radfahren. In der Freizeit treffe ich mich mit meinen Freunden, gehe zur Party.
Schreib an mir so schnell wie es möglich ist, ich hoffe, dass wir Freundschaft schliessen.
Paulina

Zmieniony przez - vagans w dniu 2009-02-16 21:43:23

[http://www.odpowiadarka.pl]
[http://www.drunkers.pl]
[http://www.seowebs.pl]
[http://www.imprezowicze.com]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[NIEM] List do kolegi, pilne

Warto przeczytać: Testy z angielskiego ForMat vol2 | [ANG] pomoc z przetłumaczeniem CV - górnictwo | sprawdzenie (ang) | ANGOL list formalny | [niem] przetłumaczenie opowiadania..sogi | Testy horizons 3 razem z kluczem | [ANG]PROBLEM> | [Niemiecki] Proszę o przetłumaczenie kilku zdań! | ang tłumaczenie przepisu | [Niemiecki] Kilka zdań | [Angielski] Proszę o przetłumaczenie. | [niemiecki] Prosze o sprawdzenie poprawnosci zdan | jak jest po ang operator wozka widlowego | [ang]List | [ANG]Modifiers and intensifiers | [NIEM] sport - pomoc | spanking | jaskólska | downblouse | katrina grzegorczyk | angelika fajcht | podręczniki z ekonomii | HYDEPARK | MODA I URODA | epickie tematy | celebrytki nago | poradnia zdrowia pschicznego | z ukrycia | xantia | odwołanie od reklamacji | trzecia wojna światowa | darmowe kamery | BMI | nagość a dzieci | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.