FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3594 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[NIEM] List formalny - tlumaczenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "[NIEM] List formalny - tlumaczenie"   

azmeg
 Wysłana - 28 wrzesień 2009 14:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

treść zadania: za kilka miesięcy wyjeżdżasz na rok do Niemiec. Już teraz zaczynasz poszukiwać mieszkania napisz list d Niemieckiego biura wynajmu mieszkań w którym:1, podasz termin wynajmu oraz jego powód 2,poinformujesz o swoich życzeniach dotyczących położenia oraz typu budownictwa.3,okreslisz wielkość oraz rozkład mieszkania 4,określisz warónki finansowe, oraz wyrazisz nadzieje na ciekawe oferty. wstep i zakonzenie oraz formę listu formalnego sama sobie napisze tylko chodzi mi o napisanie tych 4 podpunktów.... chcialabym zeby one brzmialy mniej wiecej tak> 1 chcem wynajać mieszkanie od 22lutego 2009 ponieważ od tego dnia zaczynam prace w Niemczech 2,chciałbym zeby było to mieszkanie w bloku w centrum berlina 3,mieszkanie ok 30m kwadratowych, funkcjonalne. czynsz za mieszkanie moze wynosic do 400 euro , mam nadzieje ze otrzymam od panstwa ciekawe oferty.... BARDZO WAS PROSZE O POMOC

azmeg

Chimera-a
 Wysłana - 28 wrzesień 2009 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

1 chcem wynajać mieszkanie od 22lutego 2009 ponieważ od tego dnia zaczynam prace w Niemczech

jeśli napiszesz to zdanie poprawnie po polsku, może pokusze się o jakieś niecne tłumaczenie :P

Campari? - spytał, chociaż oboje wiedzieliśmy, że to już bez sensu

azmeg
 Wysłana - 30 wrzesień 2009 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

treść zadania: za kilka miesięcy wyjeżdżasz na rok do Niemiec. Już teraz zaczynasz poszukiwać mieszkania napisz list d Niemieckiego biura wynajmu mieszkań w którym:1, podasz termin wynajmu oraz jego powód 2,poinformujesz o swoich życzeniach dotyczących położenia oraz typu budownictwa.3,określisz wielkość oraz rozkład mieszkania 4,określisz warunki finansowe, oraz wyrazisz nadzieje na ciekawe oferty. wstęp i zakończenie oraz formę listu formalnego sama sobie napisze tylko chodzi mi o napisanie tych 4 podpunktów.... chciałabym żeby one brzmiały mniej więcej tak> 1 chce wynająć mieszkanie od 22lutego 2009 ponieważ od tego dnia zaczynam prace w Niemczech 2,chciałbym żeby było to mieszkanie w bloku w centrum berlina 3,mieszkanie ok 30m kwadratowych, funkcjonalne. czynsz za mieszkanie może wynosić do 400 euro , mam nadzieje ze otrzymam od państwa ciekawe oferty.... BARDZO WAS PROSZĘ O POMOC

azmeg

azmeg
 Wysłana - 30 wrzesień 2009 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej?? czekam na odp pozdrawiam

azmeg

Arczi183
 Wysłana - 2 listopad 2009 16:19       [zgłoszenie naruszenia]

Witam Serdecznie musze napisac list Formalny po niemiecku a z tym jezykiem nie mam nic wspólnego prosze o pomoc. o to temat listu:
W niemieckim czasopiśmie młodziezowym ogłoszono miedzy narodowy konkurs na reportaż zwiazany z niemcami widocznymi oczami opco krajowca, napisz list do redakcji w którym:
1,Zgłosisz udział w konkursie i podasz swoje dane osobowe
2,Przedstawisz temat na jaki chciałbys napisać i uzasadnisz swój wybór
3,Poinformujesz o formie pracy i przewidywanej objętości,zapytasz o przewidywane nagrody i sposób odboiu .
Błagam pomocy..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[NIEM] List formalny - tlumaczenie

Warto przeczytać: | | skojarzenia | kaszubski | makbet | yasminelle 28 | scott | rozmiar biustu | rozmiar piersi | pomysł na gre wstępną | gołota saleta | booty-luv | zaba | booty luv | final | tatuaż juzus | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.