FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1308 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[NIEM] Zyczenia swiateczne i noworoczne 
[powiadom znajomego]    
Autor "[NIEM] Zyczenia swiateczne i noworoczne"   

Klara525
 Wysłana - 2 styczeń 2009 15:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam wielką prośbę!Czy mógłby mi ktoś poprawnie przetłumaczyć ten tekst na język niemiecki?Najlepiej na dzisiaj.Będę bardzo wdzięczna.Wiem,że tekst nie jest trudny nawet go sama przetłumaczyłam,ale boję się,że jest w nim sporo błędów,zwłaszcza tych gramatycznych.Aha,to ma być list oficjalny z życzeniami :D.Taki ułożyłam:

Drogi Dyrektorze!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nowego 2009 roku,życzymy Panu zdrowia,szczęścia,pomyslności i sukcesow zawodowych.
Klasa 2c

Tak ja przetłumaczyłam,ale zapewne jest źle:
Lieber Director!
Zum Gelegenheit Weihnachten und neues 2009 Jahr,wunschen Gesundheit,Gluck,Wohlergehen und berufliche Erfolge.
Klasse 2c

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 2 styczeń 2009 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Lieber Schulleiter,

Ein frohes und besinnliches Weihnachtfest sowie Gesundheit, Glu:ck und beruflichen Erfolge fu:r das kommende Jahr 2009!

Klasse 2c

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2009-01-02 15:55:47

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Klara525
 Wysłana - 2 styczeń 2009 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo,bardzo dziękuję

arko59
 Wysłana - 26 styczeń 2009 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo Was proszę o pomoc przetłumaczcie mi WERKNEMER JAAROPGAVE w mojej małej miejscowosci nikt nie zna niderlanckiego

moschino
 Wysłana - 26 styczeń 2009 22:21       [zgłoszenie naruszenia]

Z tego, co wynalazlam, znaczy to "annual statement of earnings" czyli takie pismo, na ktorym pisze ile w danym roku sie zarobilo.

PS. Na drugi raz zakladaj prosze oddzielny temat, szczegolnie, ze to zupelnie osobny jezyk

Zmieniony przez - moschino w dniu 2009-01-26 22:21:44

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[NIEM] Zyczenia swiateczne i noworoczne

Warto przeczytać: [ang] pare zdań do przetłumaczenia plz sogi, pilne! | Meine Lieblingsjahreszeit Pomóżcie ! Wynagradzam sogami | [niem] przypadki | Tlumaczenie angielskiego z obrazka :) | [ang] kilka zdań z inwersji na egzamin | [niem] moze ktoś przetłumaczyc mi ten list na język niemiecki potrzebne na 21.01.2007 | (Niem) Nauka niemieckiego jezyka | [niem] Trudny tekst fachowy II !!! | [ang] Sporty zimowe. Bez was mam raz na semestr!! Pomozcie | [niem] poprawa 2 tekstów | SZWEDZKI??? | BCE w Poznaniu - gdzie najlepiej?? | ANGIELSKI, parę zdań do sprawdzenia! proszę, pilne | moze ktos speawdzic poprawnosc tego tekstu | [ang] pocztówka | [ang]pilne KRÓTKIE | wojownik92 | Przester | żona | żona opel | cafe futbol | cafefutbol | konfident | fbw | kotletojad | Bubelos | wynajem domu bez drugiego wspolwlasciciela | vanessa84134 | jskrz | amatorka nago | modelki | edyta gorniak | erotyczne gify | rodzice dziewczyny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.