FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1448 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[Niem] Proszę o sprawdzenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "[Niem] Proszę o sprawdzenie"   

konstantyn
 Wysłana - 5 październik 2007 17:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Bardzo proszę o sprawdzenie. Moje zadanie to napisać list formalny do biura podróży, w którym:
- poinformuj, że chcesz u nich zamówić podróż
- napisz kiedy chcesz jechać
- podaj, gdzie chcesz mieszkać i jakie chcesz mieć wyżywienie
- z jakiego środka lokomocji chcesz skorzystać
- co ma zawierać oferta

Ich will bei Sie eine Reise nach Japan buchen.
Ich möchte am fünften Oktober nach zwei Woche verreisen. Ich bitte um der Hin- und Rückflug reservieren. Ich will ein Doppelzimmer mit Bad in einem Hotel der Luxusklasse buchen und mit eine Vollpension haben. In Zeit meinen Reise möchte ich: Gebirge Fuji, Museum Honinbou, Tempel in Ise sehen.
Das Geld spielt keine Rolle.

Chcę zamówić u Państwa podróż do Japonii.
Chciałabym wyjechać 5 października na dwa tygodnie. Proszę o rezerwacje biletu na samolot w obie strony. Chcę 2-osobowy pokój z łazienką w holetu klasy luksusowej z pełnym wyżywieniem. W czasie podróży chciałabym zobaczyć: Górę Fuji, Museum Honinbou i Świątynie w Ise.
Pieniądze nie grają roli.

Jauz
 Wysłana - 5 październik 2007 17:50       [zgłoszenie naruszenia]

Ich will bei Ihnen eine Reise nach Japan buchen.
Ich möchte am fünften Oktober für zwei Woche verreisen. Ich bitte Sie um den Hin- und Rückflug zu reservieren. Ich mächte ein Doppelzimmer mit Bad in einem Hotel der Luxusklasse buchen und mit eine Vollpension haben. Während der Zeit meiner Reise möchte ich: Gebirge Fuji, Museum Honinbou, Tempel in Ise sehen.
Das Geld spielt keine Rolle.

tak bym to napisal

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[Niem] Proszę o sprawdzenie

Warto przeczytać: podatek-problem-kompletnie nie wiem co zrobic | list do przyjaciela | ANG list do adwokata | PILNE OGLOSZENIE Z ANGIELSKIEGO | Zdania po niemiecku do przetłumaczenia. | "uposledzony" czy cos w tym stylu | [NIEM] Sprawdzenie 7 krótkich zdań zw. ze sportem. | [NIEMIECKI] zdania. | [EN] CV - do sprawdzenia | Are nice/Are... nice? | witam mam do napisania po angielsku e-mail | zadania - francuski | Bardzo proszę o sprawdzenie wypracowania!!! | sprawdzenie opowiadania [ang] | [niem] sprawdzenie wypracowania | [ang] kilka slowek z anglika | szakal2402 | dziwk | dziwka | normalnie o tej porze | reprezent | gra horror | horror | m angelo | natasz | i doser | footjob | temat sylwestrowy | snowee- | snowee | milosc przez kabel | milosc na odległość | kabel | zaburzenia osobowości f 608 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.