FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1865 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[Niemiecki] Prośba o sprawdzenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "[Niemiecki] Prośba o sprawdzenie"   

xeroboy
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, musiałem ułożyć jakiś tekst o wymarzonej pracy na niemiecki i powymyślałem trochę, czy może ktoś rzucić okiem i poprawić. Zaznaczam, że dopiero co zacząłem się uczyć niemieckiego.

Mein Traumberuf ist mit meine Studien verbunden. Ich studiert ein Informatik und ich möchte eine wichtig Position ins eine große Firmen. Zum Beispiel Apple in Kalifornien. Ich könnte verantwortlich für die Software-Entwicklung für Mac oder iPhone sein. Es ist eine schwierige und verantwortungsvolle Arbeit. Es erfordert von mir viele Fähigkeiten und kontinuierlich ein Qualifikation verbessern. Aber es gibt viel Freuden und Spaß. Ich mag die Dinge, welche Leute verwenden machen. Auf diese Weise kann ich mich ein Technologie-Entwicklung beitrage. Ich könnte viele neue Leute aus die IT-Welt lernen. Und ich könnte mit ihnen ein Ideen teilen. Diese Arbeit gibt auch ein anständig Gehalt. Ich habe mich die Informatik seit einer Kindheit interessiert. Ich hoffe dass einmal Meinen Traumberuf halten.

Never Dance Alone

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[Niemiecki] Prośba o sprawdzenie

Warto przeczytać: niemiecki | Niemiecki - pytania. | Prosba o przetlumaczenie kilku zdan na jezyk angielski | Angielski początki nauki korepetycje + ?? | [łaci] proszę o przetłumaczenie z łaciny na polski | Uczę się samemu anglika | Wyjazd na zagraniczne targi jako tlumacz | [ang] prośba o tłumaczenie | Opis wakacji po niemiecku | Prosba o sprawdzienie, poprawienie i przetlumaczenie z angielskiego. KROTKIE! :) | prośba o prztłumaczenie polski->łacina | Niemiecki. Ogromna prośba o sprawdzenie poprawności opisu. | Potrzebne słówka po niemiecku | Z Polskiego na Niemiecki +czas przeszły | Opowiadanie z wakacji po niemiecku (PILNE) | Wypracowanie z angielskiego. Proszę o sprawdzenie. | przesyłka | zimny | zimny siel | piękno krajobrazu | piękno krajobrazu praca maturalna | za granico | holandia | Aanarath | syndrom | nudystów | escapelle | akademik | radwańska | samodestrukcja | destrukcja | auto | autodestrukcja | zasady gry w 66 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.