FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 920 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
[POL] Notatka o cierpieniu. 
[powiadom znajomego]    
Autor "[POL] Notatka o cierpieniu."   

pawko5
 Wysłana - 18 grudzień 2006 15:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

musze zrobić notatke ( nie jakaś bardzo długa) na ten temat:
"Cierpienie jednych od Boga oddala , innych zaś kieruje na drogę wiary - przekonuje życie i literatura".Nie muszą być koniecznie przykłady z literatury , ale dobrze by było.I tu moja prośba jakie przykłady mam wziąć bo nie mam pomysłu.Jak ktoś poda przykład to proszę o krótką argumentacje , żebym wiedział o czym pisze :) SOGi oczywiście czekają.

stroficzka
 Wysłana - 19 grudzień 2006 07:20       [zgłoszenie naruszenia]

na pewno mozesz wykorzystac przyklad Hioba (argumentacja chyba oczywista).poza tym poszukaj motywu boga na google albo cierpienia i skorzystaj z informacji

[nauka.katalogi.pl/J%C4%99zyk_polski-f1.html] zapraszam

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[POL] Notatka o cierpieniu.

Warto przeczytać: Ankieta | Polski sierpien;/ Prosze o pomoc | Polski - personifikacja a antropomorfizacja -..? | Rodzaj wiersza | w h murray "o zaangazowaniu" | Zadanie na egzaminie -..? | Argumenty - "Nie mów tego czym należy milczeć nie przemilczaj tego czym należy mówić" | znaczenie związków frazeologicznych | Motyw grzechu w literaturze i malarstwie | Wybór tematu??Jaki?? | Czy ma ktoś może analizę lub interpretację wiersza Dygresja biblijna? | Portret mężczyzny w tekstach kultury i literatury | pomoc przy wybraniu tematu matura 2009 | Ocena czasów Napoleonskich | Prezentacja ..ekhm. :) | Proszę o pomoc w napisaniu wiersza:-) | auto do 20 tys | filip_o5 | bezrobotni | przegrańcy | homo | czarne buty | rowerowe | thong | celebs | maffka | praca w szwecji | Rozk?ad normalny liczby sygna??w o awarii docieraj?cych do punkt?w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz?dzenia elektroniczne | Niesmia?o?? | nie lubi? je?? musli z mlekiem | znalaz?em j? | wojna ?wiatowa | cherry | koks? ? ???? ?w | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.