FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 856 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
[POL] Notatka o cierpieniu. 
[powiadom znajomego]    
Autor "[POL] Notatka o cierpieniu."   

pawko5
 Wysłana - 18 grudzień 2006 15:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

musze zrobić notatke ( nie jakaś bardzo długa) na ten temat:
"Cierpienie jednych od Boga oddala , innych zaś kieruje na drogę wiary - przekonuje życie i literatura".Nie muszą być koniecznie przykłady z literatury , ale dobrze by było.I tu moja prośba jakie przykłady mam wziąć bo nie mam pomysłu.Jak ktoś poda przykład to proszę o krótką argumentacje , żebym wiedział o czym pisze :) SOGi oczywiście czekają.

stroficzka
 Wysłana - 19 grudzień 2006 07:20       [zgłoszenie naruszenia]

na pewno mozesz wykorzystac przyklad Hioba (argumentacja chyba oczywista).poza tym poszukaj motywu boga na google albo cierpienia i skorzystaj z informacji

[nauka.katalogi.pl/J%C4%99zyk_polski-f1.html] zapraszam

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[POL] Notatka o cierpieniu.

Warto przeczytać: [his] Powstanie Listopadowe | [pol} odprawa poslow greckich | [pol] "Moby Dick" - streszczenie/opracowanie | [pol] jakie książki pasują?? | Artysta jako nietypowy bohater literacki- POMOC | [pol] miłość przekleństwo czy błogosławieństwo? | [pol] meta...?? | [pol]Jan Chryzostom Pasek "Pamiętniki" | PLIZZ!!! jak z prezentacją multimedialną | [pol] matura 2006 __ sogi | [pol] części zdania, rozbiór zdania | [pol]"Makbet" - metamorfoza bohaterów | [konkurs] opowiadanie z gazetki szkolnej :) | [konkurs] Historia: Polskie ekspedycje archeologiczne na bliskim wschodzie. | [konkurs] Historia: Życie codzienne w średniowiecznym klasztorze. | [konkurs] Praca maturalna: Mowa zakochanych w epoce staropolskiej i dziś. + plan | kartografia | upadek | poszukuje pewnej osoby | avensis | toyota | toyota avensis | nasza broń biała | psychoza | mu online | Siddhi | owłosione cipki | nagie dzieci | civilization 5 | woodstock 2013 | chrom | erotyczny | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | namiot ns | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.