FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 669 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[S] Klawiature Logitech wireless SOLAR k750- energia sloneczna!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "[S] Klawiature Logitech wireless SOLAR k750- energia sloneczna!!"   

major161
 Wysłana - 28 marzec 2011 12:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam do sprzedania Logitech wireless SOLAR keyboard K750.
Klawiaturas jest nowa nie uzywana wygrana w konkursie instalek

(wczesniej pisalem ze to k800, ale dzisiaj przyszła i zdziwko.

Zasilana energią słoneczną, bezprzewodowa + przedluzacz sygnału + szmatka do czyszczenia + odbiornik.

link.
[allegro.pl/nowa-klawiatura-logitech-solar-k750-gwar-okazja-i1526545920.html]

INSOMNIA
 Wysłana - 28 marzec 2011 14:36       [zgłoszenie naruszenia]

Czemu inni wygrywaja jakies rzeczy w konkursach tylko ja nigdy nie moge nic wygrac

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[S] Klawiature Logitech wireless SOLAR k750- energia sloneczna!!

Warto przeczytać: AUDI A4 ANGOL | [ALLEGRO] Tuner TV WinFast 49zł ## LCD 19' iiyama 299zł ## Pilot programowalny 149zł | [S] Nokia 8800 Sapphire Art | [sprzedam[ Opony 195/65/15 Continental Conti Eco Contact 3 T91 7mm | Tytoń do fajki wodnej /// nokia 6500slide | Bob Marley i Merlin Monroł | [S] Wrangler 2FRZ 32/34 NOWE | [sprzedam] Mitsubishi Carisma 1997 1,8 16V | poker_ | [s] BUTY CIRCA - moda i uroda zatwierdziła za***istosc %-)))) | Koszula hilfiger slim fit L | Odbiornik GPS Navibe GB735 | Samsung S5230 AVILA + GRATIS!!!! | [s] FIAT PANDA 1.1 2004 | Nokia 6300 | SUPERSTARY TANIO i bluza POLO RALPH LAUREN | iwonka_87 | biedronka | renika | renia | petardy | kodeina | dzika karta | must be the music | angielskiego | jak najszybciej | accuface | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Adobe Creative Suite 6 Master Collection 2012 PL | kozłoski | wygryw | bibliotekoznawstwo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.