FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 798 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[S] Laptop stacjonarny dell %-) p3 1,2/256ram/20gb TANIO W CHVJ ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "[S] Laptop stacjonarny dell %-) p3 1,2/256ram/20gb TANIO W CHVJ !"   

fellowes
 Wysłana - 6 luty 2010 16:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprzedam laptopa stacjonarnego (ze względu na brak dwóch klawiszy i trudność w pisaniu bez normalnej klawiatury, ale jak ktoś kupi ori klawiaturę della to hula i gwizda ). Lapek to dell c610 procek P3 1.2 ghz, 256 ramu, dysk 20gb, karta graficzna 8mb (cs, gta VC chodzi ) używałem go głównie to przeglądania neta czasem właśnie cs ew. jakiś film obejrzeć . Do lapka dokładam oczywiście klawiaturę normalną, 4usb(w rozdzielaczu) , ori zasilacz della. Bateria w nim trzyma coś ok 30min (przynajmniej tak mi trzymała, nie używałem go od jakiś 3 tyg . Stan wizualny jest ok, nie ma większych rys/pęknięć, nigdy go nie uderzyłem, jedyna wada to brak tych dwóch klawiszy (od jakiś 6miechów właśnie na drugiej klawiaturze jadę . touchpad i ten drugi guzik między klawiszy też dobrze chodzą. Sprzęt polecam osobą które np potrzebują z czegoś odpalić muzykę na siłowni/ w garażu. Cena to 250zł + KW.

Zmieniony przez - fellowes w dniu 2010-02-06 17:00:44

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

elgoff
 Wysłana - 6 luty 2010 17:06     
 Usunięta przez Tessu za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Kniaz
 Wysłana - 6 luty 2010 17:19     
[zgłoszenie naruszenia]

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 6 luty 2010 17:28     
[zgłoszenie naruszenia]

Toudi163d
 Wysłana - 6 luty 2010 19:30     
[zgłoszenie naruszenia]

Zzz....
 Wysłana - 6 luty 2010 19:36     
[zgłoszenie naruszenia]

pavelas1
PELE
 Wysłana - 6 luty 2010 21:42     
[zgłoszenie naruszenia]

Merlin666
 Wysłana - 6 luty 2010 21:52      
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[S] Laptop stacjonarny dell %-) p3 1,2/256ram/20gb TANIO W CHVJ !

Warto przeczytać: PEUGEOT 405 1.6 GRI | buty ADIDAS MARATHON 26,5cm wkladki | Kupię Silent Hill 2 | SPRZEDAM LUB ZAMIENIE A55 I MP3 NA TEL Z KOLOR | GŁOSNIKI SAMOCHODOWE PIONEER 20 CM 240 WAt | M7 YSL 50 ml,sprzedam | Sprzedam szczeniaka (Labrador) | Blood II i czapka US MARSHAL | ULTRACIENKI DISCMAN z gornej polki ;) zapraszam | Sprzedam 37 numwerów CD-Action + CD & DVD | Sprzedam teleskop astronomiczny !! | Kupie końcówke do wspawania | Fobus kabura | Kupie StarGate SG-1 [Sezony1-9 na DVD] | Poszukiwani redaktorzy do serwisu informacyjnego | ADIDAS ADI RACER (tuscany) - ORYGINAŁ + GWAR. za 189 PLN !!! | niemiecka roksa | po dropsach | chan | Jak zaciągnąć ją do łóżka | Jak poderwać dziewczyna | clinic | filmiki fotka | testoviron ewelina 3 | polki w playboy i ckm | meldunek do komendanta | tiger kobra | kiedy wybuchnie 3 wojna swiatowa | rekrutacja policji | anna at | świat według bandy dvd cena | fuck | erotic | pic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.