FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 464 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[S] Lg Ku990i 
[powiadom znajomego]    
Autor "[S] Lg Ku990i"   

Giddens
 Wysłana - 16 wrzesień 2010 19:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Model -KU990i

Stan techniczny: - Idealny (100% sprawny, nie gubi zasiegu, dotyk dziala tak jak powininen, glosniki dzialaja, ogolnie nie nie ma zadnego problemu)

Stan wizualny: BDB minus ( wyswietlacz w stanie idealnym *jest na nim folia* obudowa posiada 2 otarcia na "sreberku" u gory telefonu. (trudno zauwazyc) pozatym nie mozna sie niczemu przyczepic (real foto)

Stan bateri: przy kilku rozmowach dziennie i kilkunastu sms'ach wyslanych bateria wytrzymywala mi okolo 3-4 dni.

Co w zestawie?: Telefon, bateria, ladowarka, pudelko, instrukcja pl. (wszystko oryginalne) gdy cena przekroczy 220 zl gratis sluchawki. powyzej 260 zl karta 2 gb z adapterem. powyzej 300zl wysylka na moj koszt.(podstawowa)

Dlaczego sprzedaje?Z racji wykonywanego zawodu, telefon nie nadaje sie do uzytkowania przezemnie, oraz nie moge przyzwyczaic sie do ekranu dotykowego (ktory defakto bardzo ladnie obslugiwalo sie samymi palcami - nie potrzebny rysik)

cena ? czekam na propozycje.

moge sie wymienic na inny telefon. nie potrzebuje sprzegla, a 120 zl to za malo. etc.

pozdrawiam.

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[S] Lg Ku990i

Warto przeczytać: PSP 2004 Slim Piano Black 5.03 | PERFUMY FM GROUP | Ipod Nano 3G | Comme des Garcons 2 Man | [SPRZEDAM] NOWY Samsung Omnia Lite B7300 | Sprzedam Nowego Sony Ericsson'a W715... :) | Sprzedam ---> buty. | [S] VW T4 2.4 Diesel 1998rok Sprzedam !! Zarejestrowany | garnki, patelnie, polmiski itd | ESI JULI@ na gwarancji do 11.2010 | Tuner THOMSON TS4P (Cyfra+) | nokia 6131 | KUPIE obciążenia:-) | nokia tablet 770 | Przenośny odtwarzacz DVD LG DP371B 7'' obrotowy panel LCD.. | [S] Monitor LCD Gwar F.HD | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | komisy w niemczech | 120zł | puchałke | grubość penisa | darru | MadeByYou | praga | fotki playboy 2012 | dzieci nago | rodzice nago | pictureview | amigo | kody orange | pierwszy raz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.