FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 496 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[S] Lg Ku990i 
[powiadom znajomego]    
Autor "[S] Lg Ku990i"   

Giddens
 Wysłana - 16 wrzesień 2010 19:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Model -KU990i

Stan techniczny: - Idealny (100% sprawny, nie gubi zasiegu, dotyk dziala tak jak powininen, glosniki dzialaja, ogolnie nie nie ma zadnego problemu)

Stan wizualny: BDB minus ( wyswietlacz w stanie idealnym *jest na nim folia* obudowa posiada 2 otarcia na "sreberku" u gory telefonu. (trudno zauwazyc) pozatym nie mozna sie niczemu przyczepic (real foto)

Stan bateri: przy kilku rozmowach dziennie i kilkunastu sms'ach wyslanych bateria wytrzymywala mi okolo 3-4 dni.

Co w zestawie?: Telefon, bateria, ladowarka, pudelko, instrukcja pl. (wszystko oryginalne) gdy cena przekroczy 220 zl gratis sluchawki. powyzej 260 zl karta 2 gb z adapterem. powyzej 300zl wysylka na moj koszt.(podstawowa)

Dlaczego sprzedaje?Z racji wykonywanego zawodu, telefon nie nadaje sie do uzytkowania przezemnie, oraz nie moge przyzwyczaic sie do ekranu dotykowego (ktory defakto bardzo ladnie obslugiwalo sie samymi palcami - nie potrzebny rysik)

cena ? czekam na propozycje.

moge sie wymienic na inny telefon. nie potrzebuje sprzegla, a 120 zl to za malo. etc.

pozdrawiam.

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[S] Lg Ku990i

Warto przeczytać: "zamienniki" pomysl na biznes na allegro ZAJRZYJ | [S]u-Dimension El Comp 6 - zestaw odsepar. 16 cm, polecam! | [s] telefon LG KU 990 | NOKIA 5530 i motor | Katana jeansowa AKADEMIKS | Karta na plus - Kraków. | Golf 4. | [sprzedam] carrera 5659 | [s] tede - s.p.o.r.t. oraz warszafski deszcz - powrócifszy NOWE i inne | k770i sprzedam wrocek | Kupię mieszkanie | Konto wow sprzedam lub zamienie | [s]Zimowa kurtka z futerkiem tanio | bluza ultra patriot | LG SWIFT GT540. NOWY | [s] Skora Meska Neckermann | playman | koszulki | książkiewicz | książkiewicz weronika | ultraviolet man paco rabanne | fryzur | fryzura | jabłczyńska | made in poland | rapidsharede | modele | sportowcy | hiszpania | mapa europy | Batman | wso | A?yczenia | xxxBĄNxxx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.