FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1010 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[S] Sprzedam moją Hondę Civic 
[powiadom znajomego]    
Autor "[S] Sprzedam moją Hondę Civic"   

Ygor
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 18:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam zamieszczam opis z aukcji poniewaz wyczerpuje temat :

Przedmiotem aukcji jest moje auto czyli Honda Civic w nadwoziu EJ9 z silnikiem 1,4 o mocy 90 KM. Produkcja to połowa grudnia 1997 pierwsza rejestracja kwiecień 1998.

Samochód jest w moim posiadaniu od dwóch lat kiedy to w 2007 roku zostało sprowadzone z Niemiec. Auto to jest i było moim oczkiem w glowie , wszelkie wymiany dokonywane były na bierząco , dzięki czemu przez cały okres mojej eksploatacji nie zdarzyła się ani jedna awaria (!) nawet w -20 tej zimy auto codziennie odpalalo, stan techniczny oceniam zatem na bardzo dobry wszystko działa i jest w najlepszym porządku. W dniu dzisiejszym (22.04.2009 ) samochód był na okresowym badaniu teczhnicznym i przeszedł je bez problemu. Amortyzatory przednie to 80% i 78% skuteczności natomiast tylne 68% i 65% - czyli są w świetnym stanie.

Środek bardzo czysty i zadbany , w aucie nie było palone. Z zewnątrz auto również świetnie się prezentuje - czarna perła plus alufelgi. Zaraz po zakupie (przebieg 140 tkm) auto przeszło duży przegląd z wymianą rozrządu , pasków klinowych , płynów, filtrów etc oraz klocków i jakichś pierdółek w zawieszeniu - faktura. Auto na wyposażeniu posiada :

* 2 poduszki powietrzne
* Klimatyzację (w pełni sprawna)
* ABS
* Immobiliser
* Dodatkowe odciecie zaplonu
* Zamek centralny na pilota
* Światła biksenonowe
* Zestaw głośnomówiący Bluetooth Motorola
* Fotele z Hondy Prelude VTI (bardzo wygodne, welurowe, przed montażem dokładnie wyprane), mieszek a'la type R (skóra, czerwona nić)
* Radio, 4 głośniki , oraz Wygłuszone drzwi (dzięki czemu nawet na seryjnych głośnikach radio ładnie gra)
* zegary Spoon style indiglo (bardzo ładnie świecą w nocy- foto -robione po montażu stąd inny przebieg)
* wspomaganie kierownicy
* 2 komplety kół - letnie na 15" alufelgach (GoodYear F1 195/50) , zimowe na 14" stalówkach plus kołapki Hondy (Barum Polaris 2 175/65 )

Samochód nigdy nie był tuningowany mechanicznie, nie brał udziału w wyścigach , a zmiany dokonane w środku miały tylko umilać podróż kierowcy i pasażerom.
Niestety auto w tym wieku ma też pewne minusy - auto brało udział w kolizji przodem (najechanie na tył innego pojazdu). W wyniku tej kolizji ucierpiała na szczęście tylko blacha a nie elementy konstrukcyjne pojazdu (podłużnice nie ruszone - do sprawdzenia, od naprawy minęło już 1,5 roku a elementy wymienione nie rdzewieją). Wszelkie uszkodzone elementy zostały wymienione na nowe - nic nie było klepane i zarzucane kilogramami szpachli - przód jest więc z ładniejszej poliftingowej wersji. A ostatnio wymieniony został tylni zderzak (kosmetyczna stłuczka , wgniecenie zderzaka - posiadam foto ), oraz zrobione zostały reperaturki nadkoli (punkt newralgiczny tych aut , nowy nabywca bedzie mial z tym spokoj na pare lat).
Poza tym tylko lac paliwo i jezdzic , auto mnie nigdy nie zawiodlo i jezeli nastepny wlasciciel bedzie o nie dbal tak jak ja , rowniez moze liczyc na bezawaryjna jazde.

Zapraszam na ogledziny i przejazdzke , myślę że jestem w stanie o samochodzie sporo powiedziec , w razie pytań proszę dzwonić lub mailowac tel 0-504-944-603 e-mail : ygor@o2.pl . Cena do 12500 negocjacji. Więcej zdjęć na aukcji allegro . Zapraszam

[allegro.pl/item618007408_honda_civic_1_4_90_km_warszawa_1997_98.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[S] Sprzedam moją Hondę Civic

Warto przeczytać: Buty damskie do Biegania Nike JANA SPORT | [Sprzedam] Czesci do silnika honda gx 160 | SIlnik BMW E30 2,5 | Sprzedam!!!! | Sprzedam Butki AIRWALK | Kupie Sony PSP | kupie golarke elektryczną | KUPIĘ TONFE | Sprzedam lub zamienie Radio PANASONIC CQ-C1103NE | Prezentacja maturalna z języka polskiego | [K] puste tonery | [s] Zestaw bezprzedodowy | [S]Opel Vectra 2.0 DTI kombi pelna opcja | Nokia 6630 | kupie telefon do 500zł | Aparat cyfrowy HP 635 | doA,adowanie heyah | przyA,apany | roksa nagrywa | enginego | betfair | magda wójcik | piosenki do tańczenia | fluoxetin | kemesO | Biting Elbows | won na mróz | twoje uczucia sa najwa | southland | Olivia28 | Olivia | kod ograniczeA" nokia 6300 | koncerty | voodoowiec | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.