FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1094 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[SPRZEDAM] Sony Cd Walkman D-ne711, Brak pudelka. 
[powiadom znajomego]    
Autor "[SPRZEDAM] Sony Cd Walkman D-ne711, Brak pudelka."   

smutasny
 Wysłana - 17 wrzesień 2007 21:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Opis producenta:

Idealnie okrągły przenośny odtwarzacz CD Walkman, odtwarza pliki: MP3, ATRAC, ATRAC3plus, CD-R/RW, funkcja grupowania, programowanie, AMS, wyszukiwanie, powtarzanie, odtwarzanie losowe, Mega Bass, AVLS, system przeciwwstrząsowy: G-protection ( 200 sek.), wyświetlacz LCD na urządzeniu, czas pracy: 95 godzin, wyświetlacz LCD, zasialnie 2 baterie R6, wyjście linii.

Odtwarzacz ten był swego czasu topowym modelem Sony (kosztował ok. 800zł). Jego stylowy design idzie w parze ze świetnymi parametrami; do wyżej wymienionych dorzucę obsługę tagów ID3, 3-poziomową regulację basu, odtwarzanie muzyki od miejsca stopu, możliwość zasilania z sieci (zasilacz w komplecie). Discman rzeczywiście działa długo na 1 parze baterii.

Sam discman został przywieziony z Roterdamu kilka lat temu. W tamtych czasach był to topowy model. Niestety pudelko zapodzialo sie gdzieś przy przeprowadzce. Postaram sie go poszukać ale watpie, ze uda mi sie je znalezsc. Discmana uzywałem tylko podczas dalszych podróży. Nie katowałem go.
Oferowany przez mnie odtwarzacz jest w pełni sprawny, jego stan wizualny oceniam na dosc dobry: posiada kilka rys na obudowie, troche wytarte przyciski. Nie probowałem nim robić zadnych prób rzutów w dal. W skład licytowanego kompletu wchodzą:
1. Discman Sony D-NE711
2. Słuchawki Philips ( Sony sie gdzies zapodzialy) Słuchawki mimo duzego wieku sa praktycznie nowe ponieważ są to dziwne pchelki, ktore nie pasowały do mojego ucha
3. CD z oprogramowaniem SonicStage Simple Burner.
4. AC SONY POWER ADAPTOR AC-ES455K

Watpie, ze bedzie jakiekolwiek zainteresowanie dlatego zdjecia moge wyslać na maila.
Taki sam nowy discman kosztuje 299zł. Ja za swojego chcę 90zł
Jak znajdzie sie zainteresowany to wystawie na allegro.

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2007-09-17 21:43:29

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[SPRZEDAM] Sony Cd Walkman D-ne711, Brak pudelka.

Warto przeczytać: [K] Call of Duty: Finest Hour | bransoleta,srebro | Rozdaję po 70zł!!! To nie żart | Sprzedam Judogę | Kurtka, czarna | Sprzedam MP4 Creative ZEN mosaic 8GB -300 zł Nowa | Książka Thinking in Java IV PL ** TANIO ** | EKSKLUZYWNE NOWE PERŁY "COCO CHANEL®" | NOWA KOSZULKA POLO FIRMY REEBOK | Książki do liceum | DYSK SAMSUNG 2,5" 160 GB NA USB+SKÓRA | [Sprzedam] felgi | Sprzedam Materiały pomocnicze dla nauczyciela Matematyka OE | Kupie Motorole v 70 | Sprzedam Trenazer Plecow Kettler | 6230i + cały osprzęt | połowinki | socrates | natalia siwiec playboy | pih | sexi | juiceman | bramka sms | strony podobne roksy w niemczech | filmy 3d | medium | wybielanie zębów | Gospela | wso 2014 | brzydkie | brzydka | pasztet | fajne linki | przyspieszyc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.