FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1779 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[Sprzedam] Wiązania snowboardowe tanio. 
[powiadom znajomego]    
Autor "[Sprzedam] Wiązania snowboardowe tanio."   

lolo.1990
 Wysłana - 4 listopad 2010 12:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam do sprzedania wiązania używane Raven S200 idealne na początek przygody z snowboardem . Wiązania z rodzaju miękkich . Stan oceniam na dobry , pompki sprawne .

# Allmountain - uniwersalne, miękkie wiązania FR/FS
# Rozmiar L/XL
# 3-stopniowa regulacja piętki - umożliwia regulację wzdłużną piętki w celu dopasowania wiązania do długości buta
# Płyta kompozytowa wzmacniana dodatkiem 30% fiberglasu - bardzo lekki i wyjąktowo wytrzymały materiał - to główna cecha odróżniająca zaawansowane wiązania od tanich i giętkich, łatwych do połamania wiązań z plastikową bazą
# Materiałowy pasek górny - dużo wytrzymalszy i trwalszy materiał niż powszechnie używana gąbka
# Asymetryczne, aluminiowe pompki bardzo lekkie i wytrzymałe, wykonane z wysokogatunkowego aluminium 9002
# Anatomiczna łyżka z miękką wyściółką - zapewna doskonałe przyleganie do buta, a dodatkowa wyściółka zapewnia wysoki komfort jazdy
# Bezstopniowa regulacja pochylenia łyżki - zapewnia możliwość regulacji łyżki w zakresie +-5 stopni
# Pełny komplet - wiązania, dyski, śruby

cena 110 zł /b]

mam też do sprzedania deske rossignola circuit 156 W .

Zmieniony przez - lolo.1990 w dniu 2010-11-04 12:48:24

YodoNk
 Wysłana - 4 listopad 2010 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

cos kupujesz innego?

lolo.1990
 Wysłana - 4 listopad 2010 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

chce jakieś heada , albo drake coś do 300 zł licytowałem fajne santa cruzy ale kurde cena już ponad 200 zł za mocno używane

YodoNk
 Wysłana - 4 listopad 2010 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

szkoda zdrowia imo na takie wiazania

lolo.1990
 Wysłana - 4 listopad 2010 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

no wiem, ale więcej kasy nie mam ograniczono dosyć jestem bo na przyszły rok planuje lepszą deskę może potem jakies flow

Heshi
U1 Bator
 Wysłana - 4 listopad 2010 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam dopiero zaczynam jeździć tak z pasją i zafascynowaniem ale myślę, że za rok sobie kupię sprzęt

UWAGA!!!Nakvrwiam salto!

lolo.1990
 Wysłana - 6 listopad 2010 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

100zł

lolo.1990
 Wysłana - 7 listopad 2010 12:13       [zgłoszenie naruszenia]

temat do zamknięcia wiązania sprzedane

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[Sprzedam] Wiązania snowboardowe tanio.

Warto przeczytać: poszukuje chetnych do sprzedaży perfum FM Group <poznań> | Opony zimowe Dębica Frigo 175/70/R13 | Motorola V3 - Sprzedam | Telefon | Xbox360 Premium | Samsung 400x- sprzedam | Sprzedam PULSOMETR | Sprzedam spodnie nadwymiarowe | Czeski | sprzedam zestaw ciemniowy | Zamienie SE T630 na ... | UZYWKI LEGAL HIGHS | Nokia 6020, Sluchawki Philips ,bluza ;) | kurtka SHADY | Kom Lg | sprzedam SAKSOFON zabytek | sennosc | fantazje erotyczne | grand turismo | piękna i besja | paweł | ZNANA | SHOWUP ZNANA | Dalia i Adam | Dalia i Adam Krawczyk | ciekwostkawawa | winterfresh thin ice | fałszywy | dondito | sunrise | sunrise warto | wilczyca87 | ogrzewanie na podczerwień | ogrzewanie elektryczne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.