FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2632 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[Szw] Ile zajmie nauka?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "[Szw] Ile zajmie nauka??"   

J_A_G_L_A
 Wysłana - 13 listopad 2010 20:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema, mam nadzieje, że jest tu ktoś kto potrafi mówić po szwedzku (albo obojętnie jaki inny język skandynawski) i jest wstanie mi powiedzieć, ile zajęła by nauka tego języka w jakiejś szkole języków, dla osoby chcącej się uczyć (Może na podstawie też innych języków). Chodzi mi o poziom dość wysoki, który umożliwiłby prace/życie w tamtym kraju. Z góry dzięki

yyaro
 Wysłana - 14 listopad 2010 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

wystarczy angielski

J_A_G_L_A
 Wysłana - 14 listopad 2010 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Znając angielski, da radę żyć w Szwecji, Norwegi itd?? A jeżeli chodzi o pracę (Mówię tutaj, o jakiejś konkretnej pracy, a nie dorywcze)

xxx320
BUKA
 Wysłana - 14 listopad 2010 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

DjTiesto z forum był w Finlandii i mówił mi, że nie spotkał osoby która nie mówi po angielsku w stopniu niższym, niż taki który pozwala na normalną komunikację.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

INSOMNIA
 Wysłana - 14 listopad 2010 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Czas nauki = (talent językowy x ilość włożonej pracy)/ tempochójstwo ogólne

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 14 listopad 2010 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli chcesz sie nauczyc to poprostu zacznij kurs. Poznaj podstawy i leć do Szwecji szlifować, to chyba najlepsza metoda. Jesli sie przebywa wsrod ludzi wladajacym danym jezykiem to mozna nawet nie znajac zadnego slowa powoli się go nauczyc.

Oczywiscie jesli dasz radę pracować,poslugiwac sie angielskim i powoli uczyc się Szwedzkiego.

Piłsudczyk.

INSOMNIA
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

Kórwa, pomyliłem się w wyprowadzeniu

Czas nauki = tempochójstwo ogólne/(talent językowy x ilość włożonej pracy)

Bo nie może być tak, że kiedy tempochójstwo dąży do nieskończoności, to czas nauki dąży do zera.

INSOMNIA
 Wysłana - 14 listopad 2010 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

kup sobie jakas ksiazke typu "szwedzki w 4 tygodnie!"

yarish
 Wysłana - 15 listopad 2010 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

****a Don, to ty też popełniasz błędy?

AWESOME

INSOMNIA
 Wysłana - 15 listopad 2010 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nie.

xSwiezak
nieświeży
 Wysłana - 15 listopad 2010 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdza czujność userów

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

[Szw] Ile zajmie nauka??

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: [ang] tlumaczenie,2 fragmenty,prosze | prosze o przetlumaczeinie(franc) | Słownik ang-pol i pol-ang na komórke | [ang]prosilbym o przetlumaczenie na angielski:) | [niem] Kilka zdań do przetłumaczenia | Present Perfect | [niem] 2 zadania | 6 zdań [ang] | ktos do pomocy | prosze o sprawdzenie(znowu franc;) ) | [ang] kilka słowek ze "zdrowia" plx help ;) | Niemiecki - przetłumaczenie | Test z niemieckiego | Relativsatze niemiecki pomocy... | ogłoszenie(angielski) | Słówka do przetłumaczenia:/:/ Francuski pomocy | vag tech | vag com | giełdzie | giełda | afryzmy sentensie | radwanska | utworzył się we wczesnych latach 90 w compton, biednym przedmieściu los jeszcze ladowarke dorzucampokrowiec taki na zameczek no i kabel usb | chamskie antysemickie vol 14 | malczan | V-mann | V mann | monety zza ucha | floss | Kluska | hydrobiologia | płodne | smile mdma opis tabletki | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.