FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5886 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[ang] Ogłoszenie o wynajmie mieszkania. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "[ang] Ogłoszenie o wynajmie mieszkania."   

damiank001
 Wysłana - 15 grudzień 2007 19:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Słuchajcie..kto mi pomorze?:)
Musze napisac po angielsku ogloszenie ze chce wynajac mieszkanie w Anglii. ogloszenie ma byc w lokalnej gazecie w ktorej maja byc nstp. informacacje..:

=>napisz ze szukasz mieszkania do wynajecia
=>podaj na jak dlugo chcesz je wynajac
=>podaj preferowaną lokalizacje
=>podaj sposoby kontaktowania sie z z tobą

To tyle..prosze o pomoc..PILNE:/

Jesli jest mozliwe to prosze o kontakt gg: 513608

piszcie na gg

moschino
 Wysłana - 15 grudzień 2007 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

Sprobuj sam napisac to sie sprawdzi, tak samo jak post kolegi ponizej.

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Specjalista -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 17 grudzień 2007 02:10       [zgłoszenie naruszenia]

damain, nie zakladaj natepnego tematu o tejsamej tresci. To ladnie ze sprobowales sam napisac, ale mogles po prostu kontunuowac ten temat.

I jak widzisz wysilek wlasny zaowocowal, bo dostales poprawny tekst, ale tylko dlatego, ze sam sprobowales go napisac. To forum tak wlasnie dziala - napisz sam, nawet z ogromnymi bledami, a zawsze ktos sie znajdzie, co poprawi.

Poprawiam temat , bo pomocy to nic nie znaczy.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

[ang] Ogłoszenie o wynajmie mieszkania.

Warto przeczytać: poczatkujace pytania | opis obrazka | OPIS MOJEJ RODZINY Z POLSKIEGO NA ANGIELSKI | [NIEM] Sprawdzenie zdań- jedzenie | z polskiego na niemiecki prosze:( | portugalski? | [NIEM] Sprawdzenie zdan- jedzenie w Polsce | (NIEM.) 4 zdanka :D | Niemiecki:( | Instrukcja w jezyku niemieckim | [ang] Imprezowe ogłoszenie. | Opis ilustracji | Brytyjskie seriale | Imprezowe zwroty po angielsku | HISZPAŃSKI-prosze o poprawki:P | [niem] miljon miljonów SOGów za przetłmaczenie tekstu | art 267 | fotka konto | dramat | gender | bezsennosc | polskie gwiazdy fotki | cud sBoDca | czy kobiety to | sztanga i cash | opowiadanie erotyczne mam i syn | kominiarka | kominiarce | drzwi sie | królik | Kevin Carter | nokia lumia | lamanie simlocka simens c62 | ofe | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.