FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2097 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[ang] Speech-mala pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "[ang] Speech-mala pomoc"   

CrazyFrog
 Wysłana - 19 październik 2006 20:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam taki maly problemik mianowicie mam sie przygotowac na dosc dlugi (ok.10min) speech na temat:"People often talk about somebody experiencing "culture shock".What causes it and in what circumstances can it accour in ones life".Tylko ze wogule nie mam pojecia co mam o tym powiedziec .Moglibyscie mi podac jakies punkcik dotyczacego tego tematu ktore bym sobie mogl rozwinac w trakcie speechu?

kanawkin
 Wysłana - 20 październik 2006 00:37       [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem w czym problem, można o tym zrobić i 30-minutową prezentację

Tutaj masz dokładnie wypisane co to jest i co z tym robić:

[http://www.arcadia.edu/cea/index.aspx?id=1001]

[http://www.johnsesl.com/templates/reading/cultureshock/]

Możesz na przykład powiedzieć na speechu co to jest i potem jak sobie z tym radzić:

Coping with culture shock:

Experienced travelers tend to cope much better with the difficulties of travel. To ensure that they may have a more enjoyable trip they can:

Read up about the country and its culture before they leave. This way the country and its people seem more familiar when they arrive. They will be aware of any differences in this new country and they will be prepared to deal with them whenever possible (e.g. differences in hygiene).

Avoid being offended themselves, offending locals or any more general cultural misunderstanding, they can familiarise themselves with the local customs and language.

Be open-minded about the culture they visit.

Take 'time out' or rest apart from cultural exchange in order to reduce the 'shock' of adjustment.

Zmieniony przez - kanawkin w dniu 2006-10-20 00:43:24

IM

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[ang] Speech-mala pomoc

Warto przeczytać: English customs | [NIEM] Krótki teścik do rozwiązania | [ang] proszę o przetłumaczenie jednego zdania | Do przetlumaczenia | [niem] Trudny tekst fachowy | j.niemiecki notatka | j.niemiecki poprawa i tłumaczenie notatki | j. angielski | CZESKI pomocy! | [ang] ostatnia prosba w tym roku :P | [niem] przetłumaczenie tekstu | j. niemiecki - przetlumaczcie | [ang] Tłumaczenie z pol na ang | [niem] dwa słowka | Język japoński i chiński | [niem] przyjażń na całe życie | supleus | środki potencja | potencja | aplikacja | piter304 | vitamin | poznam chłopaka | seriale | one direction | quake 3 | dojrzała | sogi | największe wpadki | paolka | wygl .damy | Aneta Zaj .c | Ma ,gorzata Socha | KrakA3w kluby | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.